Neler Yeni

🔥İndirim ALİEXPRESS İLK SİPARİŞ İNDİRİMİ ( Benim Seçtiklerim )

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
ptt geliyorsa vergi kafasına göre çıkıcak ayriyeten vergi parası ödiceksin kargo alırken ptt'den
Harbiden denemek için 2liraya 3-4 sene önce bileklik almıştım 30₺ vergi çıktı kapıda almadım xd

EmreUzn3

80+ Bronze
ürünü alirken vergi ödüyorsn zaten kapıda vergi isteyemez
her ürüne o şekilde olmuyor ptt gelenler vergisi gelince ortaya çıkıyor zaten alırken bazı ürünler vergisi çıkmıyor alış fiyatı çıkyıor sadece öylede olunca ptt geliyor anlamına geliyor vergisini ödediğin ürün Aras Kargo ile geliyor

Critaes

80+ Bronze
her ürüne o şekilde olmuyor ptt gelenler vergisi gelince ortaya çıkıyor zaten alırken bazı ürünler vergisi çıkmıyor alış fiyatı çıkyıor sadece öylede olunca ptt geliyor anlamına geliyor vergisini ödediğin ürün Aras Kargo ile geliyor
Aga ben 20 kuruşa tornavida seti aldım, 36tl vergi ödedim. Ptt ile gelcek tekrar vergi alırlar mı, alırlarsa kaç tl alırlar?

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Furkan
Aga ben 20 kuruşa tornavida seti aldım, 36tl vergi ödedim. Ptt ile gelcek tekrar vergi alırlar mı, alırlarsa kaç TL alırlar?
PTT ile 3 şey aldım, 2'si geldi vergi almadılar. 3. de gelince net bir şey söylerim.

burak9956

80+ Bronze
Aliexpress artık ödeme ekranında vergiyi de alıyor. Eğer "ilk sipariş indirimi" kampanyasına özel bir durum yoksa kapıda vergi çıkmaz.

haglam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ali
Hocam ben ödeme adımında vergiyi ödedim ama ptt ile geliyor. Yine mi vergi ödeyeceğim?

schilbS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Barış Uğur Acar
kargom 2 hafta da geldi kapıda herhangi bir ücret ödemedim.

Vlknkpn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
VOLKAN KOPAN
kayıt oldum da bende ilk alışveriş kısmında bişey cıkmıyor boş .

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Sinan İ.
Bugün ptt kargo tornavida setini getirdi herhangi bir ek ücret istemedi.
Ptt kargo tarafından ilk defa evde bulundum daha önce hep geldik yoktunuz diyorlardı hemde cumartesi günü getirdi ptt de acayip gelişme var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,013
Üyeler
146,605
Son üye
inferyum
Top Bottom