Neler Yeni

Aliexpress indirimdeki sağlam klavyeler !

kuzgun34

80+
İyi fikir ben bugün BUNU çektim indirim bitti, 10 dk sonra yeniden yaptılar yine yapabilirler belli olmaz alacak olan ara sıra girip kontrol etmesi lazım
Adsız.png

Tavsiyem bir ürüne girip aşşağı kaydırınca ilgili ürünler yazıyor oradan indirim takip edebilirsiniz görsel bırakıyorum;

Adsız3.png

qeyerz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tunahan Öztürk

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Salih
Yön tuşları olup numpad kısmı olmayan hot swap kablosuz RGB klavyelerden lazım bana da tkl diye geçiyor sanırım bunlar. Tam boy klavyeyle FPS oynanmıyormuş bunu farkettim hareket alanını kısıtlıyor

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri
Çok iyi olur ama aliexpressle sınırlamayalım.
Ali'den klavye alma bence, amazondan alabilirsin gerçi aliexpress paketmeyi daha iyi yapıyor sanırım. Ben amazondan aldım klavye kutusunu Amazon kutusunun içine koyup yollamışlar dümdüz dışında pat pat yoktu klavye kutusunun

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Berkay
Ali'den klavye alma bence, amazondan alabilirsin gerçi aliexpress paketmeyi daha iyi yapıyor sanırım. Ben amazondan aldım klavye kutusunu Amazon kutusunun içine koyup yollamışlar dümdüz dışında pat pat yoktu klavye kutusunun
Amazon daha pahalı oluyor sanırım ben klavye alırken öyleydi

Kukulkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Zübeyr Sürmeci
Instagram
zubeyr43surmeci
Steam
Kukulkan
Twitter
ZSurmeci
Discord
saddulhamid#1802
Reddit
Ok_Apricot_2868
10 günde elime sapasağlam ulaştı Ali'den

ZLA1N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre

bu klavyeyi 511tlye aldım dün kargom geldi şimdilik memnunum tek sıkıntı rainbow klavye olduğunu almadan fark etmemiştim rgb sanıyordum ama çok sıkıntı değil. tam boy ya da 92tuş klavye arıyorsanız öneririm önerebilirim Alıntıyı görüntüle
h.o

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Umut Metin
Arkadaşlar numlock kısımlı varsa öneriniz link atar mısınız

GLOMBY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Bayram Enes
Ben de %60 - %80 rgb mekanik klavye arıyorum maksimum 1k bandına aliexpress olup olmaması çok önemli değil. Gateron switch olursa on numara olur ama bu fiyat bandına bulunabiliyor mu bilmiyorum önerilerini bekliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,020
Üyeler
151,487
Son üye
RuzgarY
Top Bottom