Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress Kampanya Bedava Ürün Alma Gerçek Kes Onu Değil

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Merhaba Bugün Sizlere Aliexpress Üzerinden Bedava Ürün Almayı Göstericem Daha Önce Bedava Ürün Almayı Gösterdim Ama Maalesef Konuma Çok İlgi Olmadı Ve Konumun Aynıları Başka Kişiler Tarafından Açıldı Ve Bana Konuyu Ben Açtım Dediler Ve Şu Anda O Kişilerin Konularına Baya Bir İlgi Var Neyse Umarım Bu Konumuda Alıp Ben Buldum Demezler Bana.
Öncelikle Hesabınızın Yeni Olması Lazım Ve Bu Yöntemi Bir Kere Yapabiliyoruz Vergiler Dahil Değildir.

Aliexpress Uygulamasını Açıyoruz Burada Yeni Kullanıcılar Yazıyor Zaten Oraya Basıyoruz
157998777_1188835881518966_3048495659457945912_n.jpg
,

Açılan Bölümden 0.01 Usd'yi Seçin Ve Artık 0.01 Kuruşa İstediğiniz Ürünü Alabilirsiniz
158197394_891289358288714_7424960990669233884_n.jpg

Neyse Umarım Konu Bir Takım Kişiler Tarafından Alınmaz Çalınmaz Faydalı Olduysa Konuyu Beğenebilirsiniz Merak Ettiğiniz Sorular Varsa Sorabilirsiniz Yakın Aliexpress Bedava Ürün Alma 3 Gelecek Diğer Bedava Alma Konuma Göz Atabilirsiniz.

Son düzenleme:

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Merhaba Bugün Sizlere Aliexpress Üzerinden Bedava Ürün Almayı Göstericem Daha Önce Bedava Ürün Almayı Gösterdim Ama Maalesef Konuma Çok İlgi Olmadı Ve Konumun Aynıları Başka Kişiler Tarafından Açıldı Ve Bana Konuyu Ben Açtım Dediler Ve Şu Anda O Kişilerin Konularına Baya Bir İlgi Var Neyse Umarım Bu Konumuda Alıp Ben Buldum Demezler Bana.
Öncelikle Hesabınızın Yeni Olması Lazım Ve Bu Yöntemi Bir Kere Yapabiliyoruz Vergiler Dahil Değildir.

Aliexpress Uygulamasını Açıyoruz Burada Yeni Kullanıcılar Yazıyor Zaten Oraya Basıyoruz
Alıntıyı görüntüle,

Açılan Bölümden 0.01 Usd'yi Seçin Ve Artık 0.01 Kuruşa İstediğiniz Ürünü Alabilirsiniz
Alıntıyı görüntüle

Neyse Umarım Konu Bir Takım Kişiler Tarafından Alınmaz Çalınmaz Faydalı Olduysa Konuyu Beğenebilirsiniz Merak Ettiğiniz Sorular Varsa Sorabilirsiniz Yakın Aliexpress Bedava Ürün Alma 3 Gelecek Diğer Bedava Alma Konuma Göz Atabilirsiniz.
Ellerine sağlık

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin

ThreateNN

80+
En İyi Cevap
1

Alıntıyı görüntüle,

Alıntıyı görüntüle

Eline sağlık.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Eline sağlık.
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünlerin çoğunun 25 TL kargo ücreti olduğunu ekleyeyim.
Evet Ama Bazılarının Yok Ama Bulması Zor Onları Ben Bazen Buluyorum

Ürünlerin çoğunun 25 TL kargo ücreti olduğunu ekleyeyim.
Birde Size Bir Şey Sorabilirmiyim Nasıl Ana Konu Tagı Alabilirim Bu Konulara

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,831
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Teşekkürler

Evet Ama Bazılarının Yok Ama Bulması Zor Onları Ben Bazen Buluyorum

Birde Size Bir Şey Sorabilirmiyim Nasıl Ana Konu Tagı Alabilirim Bu Konulara
Öncelikle başlığın değiştirildiyse tekrardan eski haline getirme. Değiştirildiyse bir sebebi vardır.
Tamamını büyük harf ile yazdığın için ana sayfada kötü gözüküyor ve ben düzeltmiştim, sen eski haline getirmişsin.
Ana konu tagı yetkililer tarafından veriliyor. Konunun ana konu olabilecek nitelikte olduğunu düşünüyorsan raporlayabilirsin.
Ana konu tagı link paylaşımı gerektiren konulara verilir, senin paylaştığın yöntemde herhangi bir link paylaşımı bulunmuyor.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Öncelikle başlığın değiştirildiyse tekrardan eski haline getirme. Değiştirildiyse bir sebebi vardır.
Tamamını büyük harf ile yazdığın için ana sayfada kötü gözüküyor ve ben düzeltmiştim, sen eski haline getirmişsin.
Ana konu tagı yetkililer tarafından veriliyor. Konunun ana konu olabilecek nitelikte olduğunu düşünüyorsan raporlayabilirsin.
Ana konu tagı link paylaşımı gerektiren konulara verilir, senin paylaştığın yöntemde herhangi bir link paylaşımı bulunmuyor.
Merhaba Kusura Bakmayın Bilmiyordum Şimdi Başlığımı Düzelteceğim. Bilgilendirme İçin Teşekkürler Bu Arada Bu Konumda Link Paylaşımı Var Bu Konum Ana Konu Tagı Alabilir Sanırım Değil mi https://forum.donanimarsivi.com/konu/aliexpress-bedava-ueruen-alma-kes-onu-kampanyasi.310097/

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,831
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Merhaba Kusura Bakmayın Bilmiyordum Şimdi Başlığımı Düzelteceğim. Bilgilendirme İçin Teşekkürler Bu Arada Bu Konumda Link Paylaşımı Var Bu Konum Ana Konu Tagı Alabilir Sanırım Değil mi https://forum.donanimarsivi.com/konu/aliexpress-bedava-ueruen-alma-kes-onu-kampanyasi.310097/
O konuyu senden önce de açanlar var, senin konunu ana konu olarak etiketlemem pek doğru olmaz.
Onun yerine tarihe bakmaksızın en çok etkileşim gören konuya tag vermek en sağlıklısı olur.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
O konuyu senden önce de açanlar var, senin konunu ana konu olarak etiketlemem pek doğru olmaz.
Onun yerine tarihe bakmaksızın en çok etkileşim gören konuya tag vermek en sağlıklısı olur.
Ama 2 türlüde yanlış olur bence yani benden önce açan var ama şöyle var ben bu ürünü aldım nasıl insanlarda nasıl aldın diye sormuşlar bende ondan açtım normalde daha önce açıcaktım ama farklı konular açtığım için fırsat olmadı

Top Bottom