Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress Kampanya Bedava Ürün Alma Gerçek Kes Onu Değil

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Frkn25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Aygül
Arkadaşlar yapana bende hemen dönerim mesaj atmanız yeterli teşekkürler.

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

hulisi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
hulusi

2mApoo

80+ Silver
Merhaba Bugün Sizlere Aliexpress Üzerinden Bedava Ürün Almayı Göstericem Daha Önce Bedava Ürün Almayı Gösterdim Ama Maalesef Konuma Çok İlgi Olmadı Ve Konumun Aynıları Başka Kişiler Tarafından Açıldı Ve Bana Konuyu Ben Açtım Dediler Ve Şu Anda O Kişilerin Konularına Baya Bir İlgi Var Neyse Umarım Bu Konumuda Alıp Ben Buldum Demezler Bana.
Öncelikle Hesabınızın Yeni Olması Lazım Ve Bu Yöntemi Bir Kere Yapabiliyoruz Vergiler Dahil Değildir.

Aliexpress Uygulamasını Açıyoruz Burada Yeni Kullanıcılar Yazıyor Zaten Oraya Basıyoruz
Alıntıyı görüntüle,

Açılan Bölümden 0.01 Usd'yi Seçin Ve Artık 0.01 Kuruşa İstediğiniz Ürünü Alabilirsiniz
Alıntıyı görüntüle

Neyse Umarım Konu Bir Takım Kişiler Tarafından Alınmaz Çalınmaz Faydalı Olduysa Konuyu Beğenebilirsiniz Merak Ettiğiniz Sorular Varsa Sorabilirsiniz Yakın Aliexpress Bedava Ürün Alma 3 Gelecek Diğer Bedava Alma Konuma Göz Atabilirsiniz.
kanka vergi ne kadar ?

emir1515

80+
Peki bir şey sorucağım gümrük den geçer iken vergi yükselme ihtimali varmıdır yoksa direkt aldığım fiyatamı gelir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Kerem

Yardım eder misiniz

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tolgahan mutlu
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

https://a.aliexpress.com/_u6aTDx Arkadaşlar 99 oldum bi el atın alayım fareyi

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Peki bir şey sorucağım gümrük den geçer iken vergi yükselme ihtimali varmıdır yoksa direkt aldığım fiyatamı gelir?
Vergi gümrükte belirleniyor satın alırken ön ödemeli gümrük vergisi varsa sana direkt gelir

Top Bottom