Neler Yeni

Aliexpress kargo teslim almışım gibi gözüküyor?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş
Eline ulaşır yine de durumu müşteri hizmetlerine veya satıcıya belirtmende fayda var

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
a tüm globaldeki kargolar burada gözüküyor mu yoksa sadece çin tabanlılar mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

global yazıyor ama tüm dünyadaki kargolarının verisinin buraya girileceğini düşünmüyorum
aliexpress siparişleri gözükür.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Hocam 11 kasımda almıştım. Daha Ümraniye ye yeni gelmiş. Çok ta takmamak lazım aliexpressi süpriz yapıyolar
Hocam tamamda ayın 12 sinde aldım yanlisikla teslim aldım tuşuna bastım o günden beri Sarıyer'de gözüküyor o destek diye koydukları botta ne dersem diyin iade mi istersin yoksa bekliycrn mi diyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buarada gumrukle ilgili veya tr de kargoya verildiğinde ilgili vs vs hiç sms falan gelmedi normal mi

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Beyler bu şaka mi ya ben bunu Kasim'in 12 sinde sipariş verdim, ayın 1 i gibi teslim edilir diyordu her neyse sonra ayın 14 ünde siparişi tamamla dedim onu onaylamak gibi bişey sandım elime gelince basmam gerekiyormuş her neyse ama ürün Çin den (sanırım) yeni çıkmış gözüküyor??? Ne yapmam gerek?
IMG_20231201_193917.jpg

ismailx16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsmail
Beyler bu şaka mi ya ben bunu Kasim'in 12 sinde sipariş verdim, ayın 1 i gibi teslim edilir diyordu her neyse sonra ayın 14 ünde siparişi tamamla dedim onu onaylamak gibi bişey sandım elime gelince basmam gerekiyormuş her neyse ama ürün Çin den (sanırım) yeni çıkmış gözüküyor??? Ne yapmam gerek?
Alıntıyı görüntüle
yapabiliceğin pek bir şey yok müşteri hizmetlerine yazmayı deneyeblirsin ya da gelene kadar bekliyeceksin

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Yaman Kurşun
Alıntıyı görüntüle
Hocam Benim Kargoda Aynı Ama Teslim Edildi Yazmıyor.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Top Bottom