Neler Yeni

Aliexpress kargo teslim almışım gibi gözüküyor?

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Bu kadar dert etme hocam bende aynısını yaşadım eninde sonunda gelecek ürün
Hem Ali express den ilk alis verisim hemde siparişi onaylaya tikladigim için haksız da çıkarım belli olmaz ondan dert ediyorumda yapacak bir şey yok giden 150tl olur en fazla

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Hamza Boz
Bulunamadı :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dedim ya ben yanlisikla siparişi onayladım ondan
Kuresel hizli takip kodunu gireceksiniz. Nasil bulunamadi diyor ya. He bir de daha once sizin yasadiginizi yasayan bi arkadasim olmustu. Kargosu sapasaglam ve sikintisiz gelmisti. Iciniz rahat olsun

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Kuresel hizli takip kodunu gireceksiniz. Nasil bulunamadi diyor ya. He bir de daha once sizin yasadiginizi yasayan bi arkadasim olmustu. Kargosu sapasaglam ve sikintisiz gelmisti. Iciniz rahat olsun
Eyvallah reis de o koda nereden bakacağız yardımcı olur musun

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Hamza Boz
Eyvallah reis de o koda nereden bakacağız yardımcı olur musun
Aliexpresste siparislerim kismina gittigin zaman, aldigin siparisin sag ustunde siparis ayrintilari var ona tikla. Ardindan tahmini teslimat tarihinin altinda kargo hareketleri var. (https://ibb.co/wKqgs0n) Kargo hareketlerine tikladigin zaman sag ustte Aliexpress Selection Standard(Kuresel hizli takip kodu var) onu kopyala ardindan https://www.4tracking.net/ sitesine gelip yapistir

Kitexz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eşref Tekbıyıkoğlu
kral bende az önce aynı hatayı yaptım satıcıya yazdım cevap bekliyorum bende tedirginim

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
kral bende az önce aynı hatayı yaptım satıcıya yazdım cevap bekliyorum bende tedirginim
Kral arkadaşların dediğine göre dert etmene gerek yok keşke satıcıya yazmasaydin belki adam gonderceksede göndermez ama böyle dedim diye kafana takma gelir illa

Aliexpresste siparislerim kismina gittigin zaman, aldigin siparisin sag ustunde siparis ayrintilari var ona tikla. Ardindan tahmini teslimat tarihinin altinda kargo hareketleri var. (https://ibb.co/wKqgs0n) Kargo hareketlerine tikladigin zaman sag ustte Aliexpress Selection Standard(Kuresel hizli takip kodu var) onu kopyala ardindan https://www.4tracking.net/ sitesine gelip yapistir
Reis eyw buldumda bune böyle ya uzaydan mı gelicek kargo Kasım 12 de aldım Aralık 2 oldu daha 22 gün daha gösteriyor Çin'den yeni cikmis :D

Kitexz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eşref Tekbıyıkoğlu
Kral arkadaşların dediğine göre dert etmene gerek yok keşke satıcıya yazmasaydin belki adam gonderceksede göndermez ama böyle dedim diye kafana takma gelir illa

Reis eyw buldumda bune böyle ya uzaydan mı gelicek kargo Kasım 12 de aldım Aralık 2 oldu daha 22 gün daha gösteriyor Çin'den yeni cikmis :D
Abi inşallah dediğin gibi bir şey olmaz saçma sapan bir çeviri yapmışlar seninkide nasıl hala 22 gün gösteriyor yürüyerek teslim ediyorlar herhalde

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Abi inşallah dediğin gibi bir şey olmaz saçma sapan bir çeviri yapmışlar seninkide nasıl hala 22 gün gösteriyor yürüyerek teslim ediyorlar herhalde
😄 sanırım, çokta tutmadıysa alışverişin kafana pek takma boşver daha çabuk geçer vakit

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Hamza Boz

Hocam yasadigin durumun aynisini yasiyorum ama yapacak bisey yok 😭

Top Bottom