Neler Yeni

Aliexpress Kargom Takip?

Tryian

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mustafa Çalışkan
Aliexpress üzerinden bir ürün sipariş verdim 4-5 güne bulunduğum ilçeye geldi fakat yine 4-5 gün olcak hala teslim edilmedi, bu hangi kargo firmasında şuan ve takip kodu varsa nerden bakabilirim? Maks 30 dakikalık mesafe varken neden getirmiyorlar kargoyu? Hangi firma olduğunu da bilmiyorum gidip şubesinden alayım. Bir telefon aramıştı yanlış hatırlamıyorsam istanbul taraflarından o kargoya ait olabilir mi bilmiyorum. Kargoya ait olsa istanbul da oturmuyorum. Gümrükte felan mı kaldı acaba.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
eskiden aliexpress kargolarını ptt getiriyordu hala öyle mi bilmiyorum ama ptt inatla bekletmeyi seviyor yurtdışı kargolarında

AhmetRD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
Kargo takip sayfasının görüntüsünü at.

Tryian

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mustafa Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eskiden aliexpress kargolarını ptt getiriyordu hala öyle mi bilmiyorum ama ptt inatla bekletmeyi seviyor yurtdışı kargolarında
Vallaha bune ya adamlar Çinden daha hızlı getiriyor ürünü. Tamam getir kargomu söz bir dahaki alışverişim PTTAVM den olcak.

Tryian

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mustafa Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kargo takip sayfasının görüntüsünü at.
Valla böyle gösteriyor siparişi takip et ekranında, diğer ekranda da TR CUSTOMS, mavi olarak gözükmüyor gri olarak gözüküyor ve CHN yazan yer mavi olarak gözüküyor. İkisi arasında uyuşmazlık var gibiç

Ekler

• yuyu.png
    yuyu.png
    65.2 KB · Hit: 92

AhmetRD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
Valla böyle gösteriyor siparişi takip et ekranında, diğer ekranda da TR CUSTOMS, mavi olarak gözükmüyor gri olarak gözüküyor ve CHN yazan yer mavi olarak gözüküyor. İkisi arasında uyuşmazlık var gAliexpress den

Valla böyle gösteriyor siparişi takip et ekranında, diğer ekranda da TR CUSTOMS, mavi olarak gözükmüyor gri olarak gözüküyor ve CHN yazan yer mavi olarak gözüküyor. İkisi arasında uyuşmazlık var gibiç
Aliexpress den alınan bir ürün ortalama 2 hafta sürer senin kaç gün oldu?
Dağıtıma çıksa sana mesaj gelir.
Ürünü alırken takipli kargo yazıyor muydu onada bir bak ona göre değişir.
Aras kargo getiricek kargonu zaten bütün sorun araskargodan oluyor.

Top Bottom