Neler Yeni

AliExpress KesOnu Ana Konusu

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar malumunuzdur. AliExpress kes onu diye bir kampanya var ve bu kampanya da büyük şeyleri %99 indirimli almak için linke tıklayarak destek vermek gerekiyor. Böyle bir konu açarak herkesin kendi linkini atarak birbirinin linklerine destek olucağı bir konu düşündüm. Hem siz Hem Diğerleri kazanıcak. Ben şöyle başlıyorum.

'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Son düzenleme:

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz! %99 indirim mi! https://a.aliexpress.com/_mP7EygT

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin

slayerzs34

80+ Bronze
Selam dostlar destek olan yanıtlasın. Link atsın.
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Slash Price Now! I found this fantastic bargain!
Items for 99% off!!

Beyler Sizin Linklere Kayıt Oldum Sizde Yardım Ederseniz Sevinirim

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selam dostlar destek olan yanıtlasın. Link atsın.
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Destek oldum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Slash Price Now! I found this fantastic bargain!
Items for 99% off!!

Beyler Sizin Linklere Kayıt Oldum Sizde Yardım Ederseniz Sevinirim
Destek oldum hocam

slayerzs34

80+ Bronze
Arkadaşlar malumunuzdur. AliExpress kes onu diye bir kampanya var ve bu kampanya da büyük şeyleri %99 indirimli almak için linke tıklayarak destek vermek gerekiyor. Böyle bir konu açarak herkesin kendi linkini atarak birbirinin linklerine destek olucağı bir konu düşündüm. Hem siz Hem Diğerleri kazanıcak. Ben şöyle başlıyorum.

'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Destek için teşekkürler ben de oldum

Jroxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Ömer Kılıç
%99 indirim mi!

RNAX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Emin Bolat

%99 indirim mi!

100 TL lik ürünü biz şimdi hemen hemen ücretsiz getiriyoruz ya gümrük vergisi sizce ne kadar kesilir

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gökhan köseoğlu
Arkadaşlar yarıdımınızı bende beklıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alperen Öğütcen
%99 indirim mi!

Top Bottom