Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥ALİEXPRESS PROJEKSİYON CİHAZI 1.134 LİRA 🔥🔥

Gilbert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yiğit Çelik
55 sayfa bu ürün hakkında konuşulmuştu ,alanlar arasında memnun kalmayan yok diye biliyorum, ben de akşamları film dizi vs izliyorum bununla gayet iyi . almayı düşünüyorsanız bence alın çünkü bu fiyata bedava ileride pişman olursunuz.
kanka ben de o konu zamanında almıştım yansıtcak duvarım kalmadı sattım 2600e şimdi 1100 küsüre direkt çekicem

hantfkci

80+
Ben de Amazondan almıştım, bu paralara alınabilecek bir cihaz. Normal projeksiyon cihazları gibi kalite beklemeyin. Muhtemelen kendi içinde küçük bir ekranı var ve merceklerle büyütüp yansıtıyor. Benim cihazda ortadan başlayan ve büyüyerek devam eden dairesel çizgiler var. Muhtemelen hepsinde vardır, mercek çizgileri gibi.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,277
İsim
Efecan
ben bu projeksiyonu amazondan 4 5 ay önce aldım 1800e ve geçen ay sahibindene ilan koymuştum 5 günde aldılar 2600e sattım aynı projeksiyonu bu fiyat şaka gibi yanii al sat için de alınır bilginize. ve 720p çok farketmiyor doğru yerleştirirsen çok güzel oluyor manuel ayarları var mutlaka yap
Hocam peki bağlantılar nasıl oluyor bilgisayarımızımı bağlamamız gerekiyor yoksa mobil cihazlarda bağlanıyorum

A_TURAN_A

80+ Bronze
Resimde 4k diyor gerçekte 720p nfbdjf
4 k video oynatabiliyor youtube da vs, ama kendi çözünürlüğü 720p
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki bağlantılar nasıl oluyor bilgisayarımızımı bağlamamız gerekiyor yoksa mobil cihazlarda bağlanıyorum
kendi android 11 le geliyor bir şey bağlamanıza gerek yok açıp netflix vs yükleyip izleyebilirsiniz, extra olarak hdmı ile veya eknranı yansıt diyerek te kablosuz yansıtabiliyorsunuz.

A_TURAN_A

80+ Bronze
doğru valla aliexpres yorumlarında bile millet 2.800 liraya aldım demiş aynı ürünü :D

haglam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ali
Arkadaşlar bu ürünle alakalı bir kaç sorun olmuştu forum üzerinde ama. Aliexpressden alanlar dolandırılmıştı ve kargoları gelmemişti falan. Çok hatırlamıyorum olayı, dikkatli olun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,504
İsim
Diyarhan

A_TURAN_A

80+ Bronze
Arkadaşlar bu ürünle alakalı bir kaç sorun olmuştu forum üzerinde ama. Aliexpressden alanlar dolandırılmıştı ve kargoları gelmemişti falan. Çok hatırlamıyorum olayı, dikkatli olun.
onlar farklı siteden almıştı , aliexpress değildi onlar o olayı ben de hatırlıyorum biraz

BabaVoss7

80+ Silver
Hiç lazım değil kullanacağımız sanmıyorum hediye ederim veya satılırsa satarım. Ama şahsen pek satılacağı düşünmüyorum. Denemek gerek.

4k Modeli Var Pro ayni fiyat hemen hemen;

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç lazım değil kullanacağımız sanmıyorum hediye ederim veya satılırsa satarım. Ama şahsen pek satılacağı düşünmüyorum. Denemek gerek.
720p değmez de 4k iyidir

Top Bottom