Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress ten alınacak ürün önerilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, bilgisayar programları, oyunlar, ürünler
ben 2 3 tane ufak ürün alıcam TR de otg dönüştürücüler pahalı oluyor hem ugreen kalitesi var 15 günde hayli hayli gümrükten geçer
Ben geçen gün ugreen type c kablo aldım 5 gün olmadan ülkeye girdi

yaman..k

80+ Bronze
Neden iptal ettiniz hocam ? Bu arada konudaki Bluetooth adaptör alınır mı 250 TL' ye? Antenli olan.
Hocam pek içime sinmedi bluetooth adaptorü alın pişman olmassınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler yeni hesapları olan birisi seriden vergiyi kontrol edebilir mi temida 2 katına çıkmış

Palo DAYI

80+ Gold
Hocam pek içime sinmedi bluetooth adaptorü alın pişman olmassınız.

Beyler yeni hesapları olan birisi seriden vergiyi kontrol edebilir mi temida 2 katına çıkmış
bakayım

vergı aynı fan alıcaktım 400 tl ıdı gene 400 tl ama alacagım urunun ılk ındırmlı halı artmıs 978tlden 1081 TL'ye cıkarmıslar

R9XTX

80+ Bronze
Z11'i 900'e arkadaşa sattım hem o hem Z68 parası çıktı gamepad ve keycapleride kelepir fiyata almıştım keşke hepsinden ikişer tane daha alsaydım merak ettiğim şey bangood trde işler ne olacak türkiye ofisinden ürün gönderdikleri ve vergiyi hallettikleri için bu vergi olayından etkilenecekler mi aceba
Afedersin de arkadaşın cahil mi?900 liraya aldığına göre bilgisiz.Arkadaşını iyi kazıklamişsın.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Afedersin de arkadaşın cahil mi?900 liraya aldığına göre bilgisiz.Arkadaşını iyi kazıklamişsın.
Derken? Şuan al bakalım ne kadara geliyor? Cidden sırf uyguna aldık diye uyguna satmalıyız kafasındaki insanları anlamıyorum herkes yurtdışından güvenerek bekleyerek alışveriş yapamıyor satarken indirim bitmiş olmasına rağmen şuan alırsa 700-800 arası bir fiyata geleceğini söyledim benden almayı tercih etti çünkü 3 taksit alabileceğini söyledi bende kırmadım forumda 600 teklif edende oldu zaten 300'e aldın diyecek kadar küstah olabilen sende alsaydın o zaman beni ilgilendirmez uzun vadede yüksek kâr için aldım dedim ve arkadaşıma teklifimi sundum oda kabul etti herkes saatlerce araştırma yapıp en f/p ürünü bulmak istemeyebilir kazıklamışsın falan hoş değil

Son düzenleme:

R9XTX

80+ Bronze
Derken? Şuan al bakalım ne kadara geliyor? Cidden sırf uyguna aldık diye uyguna satmalıyız kafasındaki insanları anlamıyorum herkes yurtdışından güvenerek bekleyerek alışveriş yapamıyor satarken indirim bitmiş olmasına rağmen şuan alırsa 700-800 arası bir fiyata geleceğini söylememe rağmen benden almayı tercih etti çünkü 3 taksit alabileceğini söyledi bende kırmadım forumda 600 teklif edende oldu zaten 300'e aldın diyecek kadar küstah olan sende alsaydın o zaman beni ilgilendirmez uzun vadede yüksek kâr için aldım ve teklifimi sundum oda kabul etti herkes saatlerce araştırma yapıp en f/p ürünü bulmak istemeyebilir kazıklamışsın falan hoş değil
Şuan alınmıyor zaten herkes aldı zamanında bende aldım hemde 100tl gibi bir paraya.Ama kimseye pahalı satmıyorum kendim kullanacağım ve kaliteli olmadığının bilincindeyim.Ayrıca güven meselesi değil herkesin alabileceği bir şey.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şuan alınmıyor zaten herkes aldı zamanında bende aldım hemde 100tl gibi bir paraya.Ama kimseye pahalı satmıyorum kendim kullanacağım ve kaliteli olmadığının bilincindeyim.Ayrıca güven meselesi değil herkesin alabileceği bir şey.
Z11 ve 100 TL? Kaliteli olmadığının bilincindesin öyle mi? Metal kasa ürün ve switch kalitesi ortada elimde T60 rgb var herkesin 2 aya switchleri patlar dediği ürünü 2 yıldır hayvan gibi kullanıyorum tık demedi ayrıca bal gibide güven meselesi benden bu ürünü satmamı teklif etmemiş olsa 700 liraya ikinci el gamepower klavye alacaktı 200 daha koysa TR'de tam boy bir ton mekanik klavye var neden almadığını sordum bilinçli alışveriş yapmadığı için ya dolandırılmış ya arızalı ürün gelmiş hala çin malı dandiktir algısı olan bir insan kendisi çinden almasını önerdiğim indirime girdiğinde attığım bir ton f/p kralı ürün oldu almak istemedi ben aldım testini yaptım 2 gün kullandım memnun kaldığımı görünce sen iki tane aldın bunu bana sat dedi ısırar ettiği için 2 ay elimde tutup bu fiyata satacağım ürünü daha erken satmış oldum karşılığında elinde böyle bir meblağ olmadığı için taksit taksit ödemeyi teklif etti ne kadar heveslisiniz tanımadığınız insanları eleştirmeye açık aramaya kalitesiz dediğin klavye forumda 2 yıl sonra bir klavye indirimi açıldığında 300 liraya Z11 alanlar burda mı hala kullanıyorum vs yazanlarla dolacak

yaman..k

80+ Bronze
Benim 3 kargomda ptt ye teslim edildi.

Palo DAYI

80+ Gold

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Valaha zamanında iyi ki 3 tane klavye, 1 gamepad almışım diyorum şimdi istesem de alamam fiyatlar cep yakıyor artık :D Bu kanun yürürlüğe girince de yurtdışından ürün alma işi bitecek. Bi el atmadıkları şey o vardı ona da el attılar neye el atsalar bozuyorlar.
Gece cidden oturup ağlayacaktım. İndirim zamanlarında öğrenci olduğumdan param yoktu, o yüzden lehim seti alamadım, masa fanı alamadım, klavye, mousepad gamepad alamadım, şimdi işten ayrılıp maaşım cebime girdi ama bu yasa yüzünden ucuza bişey kalmadı. Özellikle aliexpressteki o lehim setini almayı çok istemiştim ama hep şanssızlıklar böyle denk geliyor galiba, şansıma tüküreyim.

yaman..k

80+ Bronze
uru

urunlerı ne zaman sıparıs gectınız ve 30 euro altımı aldınız seyler
6 7 8 ağustos tarihlerinde sipariş vermiştim yeni yasa açıklandıktan sonra

Ve 30 euro altıydı fakat o tarihlerde 130 euroluk alışveriş yapan kişilerin kargoları gümrükten geçti.

Diğer 2 üründe ugreen 5.3 bluetooth adaptör ve esaager kablo dönüştürücü set.

Ekler

• 20240817_154058.jpg
    20240817_154058.jpg
    1.7 MB · Hit: 23
Top Bottom