Neler Yeni

Yardım Aliexpress'den Lenovo Kulaklık Alınır mı ?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
bende lp40 pro olanı var çakma değil bence gayet güzel kulaklık bundan önce iphone çakması vardı aynı paraydı nerdeyse onla arasında çok fark var
Daha yeni fark ettim attığım Lp 40 pro imiş hocam zaten Lp 40 zannediyordum 😄 teşekkürler

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Barış Sayan
Hocam LP40 Pro almıştım şuan sıkıntısız kullanıyorum. Sorularınız varsa sorabilirsiniz. Biraz mikrofonu kötü o kadar. Ses performansını çok beğeniyorum.

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
naber
satıcı güvenilir mi ? lenovo sahtesi cok cin piyasasında

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
satıcı güvenilir mi ? lenovo sahtesi cok cin piyasasında
Hocam bu n11 de satılanlad filanda kesin burdan toplu alanlardır fotoğraflar full çince 100 binden fazla alan var sahte olduğunu düşünmüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam LP40 Pro almıştım şuan sıkıntısız kullanıyorum. Sorularınız varsa sorabilirsiniz. Biraz mikrofonu kötü o kadar. Ses performansını çok beğeniyorum.
Ort. Ne kadar süredir kullanıyorsun 160₺ ye geliyor fiyatı nasıl, kaç günde geldi ve kapıda ekstra vergi çıktımı?(teşekkürler)

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Barış Sayan
Hocam bu n11 de satılanlad filanda kesin burdan toplu alanlardır fotoğraflar full çince 100 binden fazla alan var sahte olduğunu düşünmüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ort. Ne kadar süredir kullanıyorsun 160₺ ye geliyor fiyatı nasıl, kaç günde geldi ve kapıda ekstra vergi çıktımı?(teşekkürler)
Yaklaşık bir aydır kullanıyorum hocam. Ben de 160 TL'ye almıştım. 11 gün sonra geldi. Ekstra vergi çıkmadı. Satın alırken ödediğim 160 TL ile almış oldum. 160 lira hiçbir şey artık günümüzde. Bu fiyata bu kulaklık kaçırılmaz bence. Sadece dediğim gibi mikrofonu biraz kötü ama ses kalitesi mükemmel. Gecikme bazen bir saniye oluyor bazen yarım saniye. Ama büyük ihtimalle benim telefonumdan kaynaklı.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Yaklaşık bir aydır kullanıyorum hocam. Ben de 160 TL'ye almıştım. 11 gün sonra geldi. Ekstra vergi çıkmadı. Satın alırken ödediğim 160 TL ile almış oldum. 160 lira hiçbir şey artık günümüzde. Bu fiyata bu kulaklık kaçırılmaz bence. Sadece dediğim gibi mikrofonu biraz kötü ama ses kalitesi mükemmel. Gecikme bazen bir saniye oluyor bazen yarım saniye. Ama büyük ihtimalle benim telefonumdan kaynaklı.
teşekkür ederim alayım bende ozaman

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Barış Sayan
Top Bottom