Neler Yeni

AliExpress'ten aldıklarım gümrüğe takılır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Kemal
onu nereden kontrol ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam tamir kitinin içinde saatin arka kapağını açmak için bıçak adı verilen bi malzeme var o sorun çıkarırmı gümrükte
Onlar hiçbirşey değil ben daha büyük kesiciler makina bıçakları alıyorum . O yüzden sıkıntı olmaz. Aldığını zaten iş için alet ve takı eşyası olduğu için sorun olmaz. Ben dedalarca sipariş çektim ve çok memnunum şahsen. Hiçbir malzememde de kırık dökük eksik olmadı , adamlar gayet iyi bu konuda. Ben kullanıyorum ve memnunum .

Oğuz Gómez Garica

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Oğuzhan Şener
Onlar hiçbirşey değil ben daha büyük kesiciler makina bıçakları alıyorum . O yüzden sıkıntı olmaz. Aldığını zaten iş için alet ve takı eşyası olduğu için sorun olmaz. Ben dedalarca sipariş çektim ve çok memnunum şahsen. Hiçbir malzememde de kırık dökük eksik olmadı , adamlar gayet iyi bu konuda. Ben kullanıyorum ve memnunum .
sağolun hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Kemal
hocam aldığım ürünlerin 2 tanesinin tahmini teslimatı 15 temmuz diğer ikisinin 19 temmuz bana bu ürünler daha geçmi gelir
Ben siparişlerimi 15 ile 25 gün aralığında teslim aldım bazen gümrükten mal toplanması uzun sürerse çıkışı ona göre uzuyor.. ama genel olarak çok uzamıyor.

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri
hocam aldığım ürünlerin 2 tanesinin tahmini teslimatı 15 temmuz diğer ikisinin 19 temmuz bana bu ürünler daha geçmi gelir
Erken gelebilir benim tahmini teslimat 6 temmuz idi 27 Haziran'da geldi iki üründe.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aman hocam ağzınızı hayra açın zaten bi tane hobim var onuda yapayım ya
Aldığın ürünlere bağlı yani bilemem. Bide antlaşmalı kargo firmalarına bağlı gümrükten geçtikten sonra Türkiye'deki anlaşmalı firmaya sevk ediliyor misal benim ürünün birisi PTT diğeri farklı firma ile geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,154
Üyeler
148,985
Son üye
Floppy Disk
Top Bottom