Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpressten ucuza teknolojik ürünler. (19TL flash bellek)

Emirza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir Mirza Tunç
Beyler ben 30dk önce normalde alttaki kulaklığı sipariş edicektim ödemede bir sıkıntı çıktığı için edemeyip üstteki kulaklığı sipariş vereyim dedim ancak ondada sorun oluştu dedi.Ben de herhalde daha önce aliexpressden alışveriş yaptım (daha önce de yapmadım) olmuyor dedim ve ya ben de bir sorun falan var diye düşünüp geçiştirdim.

Sonra banka hesabıma baktım garanti kullanıyorum ödeme kısmında benden herhangi bir kod istemeden vs. parayı bankamdan kesmiş ve iki tane sipariş var olarak gözüküyor.

Ne yapmam gerek bu durumda ne olacak ben tam anlayamadım.
hediye edersin birini :)

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
Beyler ben 30dk önce normalde alttaki kulaklığı sipariş edicektim ödemede bir sıkıntı çıktığı için edemeyip üstteki kulaklığı sipariş vereyim dedim ancak ondada sorun oluştu dedi.Ben de herhalde daha önce aliexpressden alışveriş yaptım (daha önce de yapmadım) olmuyor dedim ve ya ben de bir sorun falan var diye düşünüp geçiştirdim.

Sonra banka hesabıma baktım garanti kullanıyorum ödeme kısmında benden herhangi bir kod istemeden vs. parayı bankamdan kesmiş ve iki tane sipariş var olarak gözüküyor.

Aha böyle bir şey dedi sipariş ayrıntılarına girince OMGGGGGG
Mesaj otomatik birleştirildi:

hediye edersin birini :)
Sporda bir arkadaşımın kulaklığı yoktu veririm ona :D

Ekler

• 2.jpg
    2.jpg
    17 KB · Hit: 44

Afren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yılmaz Eren Çoban
hocam ben bu bluetoth hoparloru alayım dıyorumda.Vergisi vs cıkıyormu,veya ne cıkar.Daha önce yurtdışı alışveriş yapmadım hiç.
Kusura bakmayın biraz geç cevap verdim. Attığım ürünlerin fiyatları değişmediği takdirde yazdığım fiyatlar vergi dahil. Birazdan düzenleyeceğim fiyatı değişen ürünleri.

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Ödeme kısmında alınan vergi nedir yahu? Gümrükte yine vergi alacak kesin.

Afren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yılmaz Eren Çoban
Ödeme kısmında alınan vergi nedir yahu? Gümrükte yine vergi alacak kesin.
Hayır ödeme kısmında vergi zaten banggoodda olan bir sistemdi bir süredir aliexpresste de var. Vergiyi ödeme esnasında hesaplayıp senden alıyor ve gümrükte vergi işleri ile onlar ilgileniyor. Bu sayede kapıda vergi ödemeden direk sipariş esnasında hallediyorsun vergiyi daha uğraşmıyorsun.

Hesabınızda bir problem oluştuğu söyleniyor sebebini bilmiyorum daha önce yaşamadım hocam malesef.

önceden çok iyiydi şuan çoğu ürünü alırken vergisi daha pahalıya geliyor 1 kablo sipariş ettim hala gelecek 6 ay oldu saldım :D kim bilir nerde
Para iadesi alabilirsiniz eğer siparişiniz gelmediyse.

Hocam şimdi ptt kapıda benden 80 TL vergi istemez dimi benim bildiğim aliexpress böyle çalışıyordu
Yeni sistem vergiyi ödeme esnasında alıyor daha vergi ödemiyorsunuz. Sizin dediğiniz eskidendi. Burada verdiğim tüm fiyatlar vergi dahil fiyatlar.

Para iadeniz birkaç gün içinde gerçekleşir ben de yaşamıştım daha önce param iade edildi.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
868
İsim
Taksim Delisi Cenk
Hayır ödeme kısmında vergi zaten banggoodda olan bir sistemdi bir süredir aliexpresste de var. Vergiyi ödeme esnasında hesaplayıp senden alıyor ve gümrükte vergi işleri ile onlar ilgileniyor. Bu sayede kapıda vergi ödemeden direk sipariş esnasında hallediyorsun vergiyi daha uğraşmıyorsun.

Hesabınızda bir problem oluştuğu söyleniyor sebebini bilmiyorum daha önce yaşamadım hocam malesef.

Para iadesi alabilirsiniz eğer siparişiniz gelmediyse.

Yeni sistem vergiyi ödeme esnasında alıyor daha vergi ödemiyorsunuz. Sizin dediğiniz eskidendi. Burada verdiğim tüm fiyatlar vergi dahil fiyatlar.

Para iadeniz birkaç gün içinde gerçekleşir ben de yaşamıştım daha önce param iade edildi.
hocam bu şekilde diyor.satın aldıgımda extra bi vergi çıkmaz yani değil mi ?
Özet

Toplam ürün bedeli TRY 0.19
Gönderi ücreti ücretsiz
Vergi
TRY 37.63
Bütün ToplamTRY 37.82

Afren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yılmaz Eren Çoban
Özet

Gönderi ücreti ücretsiz
Vergi
TRY 37.63
Bütün ToplamTRY 37.82
Aynen tüm ödeyeceğiniz bedel o. Vergi 37.63tl olarak çıkmış.

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet

Opera Anlık Görüntü_2022-07-20_155156_www.aliexpress.com.png

Aldım umarım dediğin gibi vergi kesmezler.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,783
İsim
Kerem Çavuş
Ürün geldi bu şekilde arkadaşlar vergisi fiyata dahil herhangi bir ek ödeme yapmıyorsunuz ( uç kısmı mıktanıslı bazen tam oturmuyor )

33936aca-e2ae-40c6-adf2-d8ab35f0704c.jpg

Arion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yunus Emre Güney
Instagram
emre.gse
Twitter
emregse
Özet

Gönderi ücreti ücretsiz
Vergi
TRY 37.63
Bütün ToplamTRY 37.82
20 kuruşluk üründen 37 tl vergi mi alınıyor la bruhhhh :D

alikrkmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ALİ KORKMAZ
İlgilendiği Kategoriler
FPS,MMO-RPG,BATTLE ROYAL
Benim sıkıntı sipariş veremiyorum iptal ediyor çözümünü bulamadım bana verilen yeni kullanıcı kuponu aynı şekilde kullanamıyorum

Top Bottom