Neler Yeni

Alışveriş yapacağım önerilerinize ihtiyacım var

Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Talha Açıkgöz
Merhaba, malum okullar açıldı sabah 6.30da evden çıkıp 16.30 gibi eve geliyorum bu süre içerisinde haliyle acıkıyorum tabiiki okuldan önce kantinden yerim nolcak diye düşünüyordum ama kantin yemekleri hem kesmiyor hemde yarısı margarin olan tostu ne bileyim martı eti döner felan yemek istemiyorum +spora da başlayacağım en kısa sürede. aylık 2-3k ya kadar çıkabilir bütçem okula götürebileceğim yemek önerisi istiyorum aklımda şuan tavuklu pilav körili makarna granola soğuk sandviç ton balıklı pilav gibi şeyler var bunların dışında ne yiyebilirim okulda? Soğuk yiyebileceğim şeyler lazım ek olarak kendime takı almak istiyorum basit kolye-bileklik-yüzük felan saatim siyah. kolye-bilekliği gümüş seçsem olur mu? Yemek için belirttim ama takılara ne kadar ayırmam gerek bilmiyorum mümkünse çok pahalı olmasın 24ayar altın felan önermeyin yani ddd:

Son düzenleme:

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Eren Turhan
Öğle arasında dışarı izni yok mu? Okuldakilerle vs konuş iziin alabiliyorsan öğle arası dışarı çık , aileden vs izin isterler muhtrmeln o kısmı halledersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Talha Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öğle arasında dışarı izni yok mu? Okuldakilerle vs konuş iziin alabiliyorsan öğle arası dışarı çık , aileden vs izin isterler muhtrmeln o kısmı halledersin
Yok hocam vermiyorlar birde evim baya uzak verselerde çıkamam çok saçma aslında izin verilmemesi ama neyse

Top Bottom