Neler Yeni

Alman vatandaşı üvey dedem ve 40yıldır Almanya'da yaşayan babaannem

takloki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berke musal
Babaannem 40 yıldır Almanya'da yaşıyor çifte vatandaş,üvey dedem türk asıllı olmasına rağmen şuan sadece Alman vatandaşı babam zamanında Almanya'ya gitmiş fakat vatandaşlığı yok nasıl vatandaşlık alabiliriz bilen varsa yardımcı olabilir mi

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
483
İsim
Emre Efe
ilk once babanin vatandasliga basvurmasi gerekiyor konsoloslukta sanirim baban aldiktan sonra sen ve diger ailen fertleri alabilir

takloki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berke musal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk once babanin vatandasliga basvurmasi gerekiyor konsoloslukta sanirim baban aldiktan sonra sen ve diger ailen fertleri alabilir
çok uğraştırıcı bir iş mi bilgin var mı internetten araştırdım fakat bulamadım

vatandaşlığa almak için belli bir seviye almanca istiyorlar

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Selim
çok uğraştırıcı bir iş mi bilgin var mı internetten araştırdım fakat bulamadım
Genel işleyiş aynı normal vatandaşlık için ne istiyorlarsa aynısını yapacaksın tek fark vatandaşlık için gerekli olan orada ki oturum süresi ya azalıyor ya da komple kalkıyor tam bilmiyorum Avrupa'da işleyiş nasıl ama her türlü Almanya anayasası ve dilini belli seviyede öğreneceksiniz.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Babaannem 40 yıldır Almanya'da yaşıyor çifte vatandaş,üvey dedem türk asıllı olmasına rağmen şuan sadece Alman vatandaşı babam zamanında Almanya'ya gitmiş fakat vatandaşlığı yok nasıl vatandaşlık alabiliriz bilen varsa yardımcı olabilir mi
Say ağacı ile vatandaşlık mevzusu var diye biliyorum acaba şartları nelerdir bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsanız sevinirim benimde annemin babası 30 yıl almanyada çalıştı bi vesile ile bende vatandaşlık alabilir miyim

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Buyukbaba buyukanne üzerinden basvurman gerekiyor. Nufus mudurlugunden 4-5 evrak alip konsolosluga vermen gerekiyor. Birde orada mi doğdular?

takloki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berke musal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buyukbaba buyukanne üzerinden basvurman gerekiyor. Nufus mudurlugunden 4-5 evrak alip konsolosluga vermen gerekiyor. Birde orada mi doğdular?
üvey buyukbabam direkt ora doğumlu babaannem ve vefat eden dedem zamanında çalışmak için gidip kalmış hâlen orada yaşıyorlat

Top Bottom