Neler Yeni

almayı düşündüğüm ModArt PC-MA2 sistem nasıl ?

kb o zaman yanlış biliyormuşum teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizi çok yordum gerçekten ama çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz bir sorum daha var yıllar sonra 10 yıllık sistemimi bırakıp sistem aldığım için emin olmak istiyorum ileride ekran kartı almayacaksam işlemciyi düşürüm ekran kartını arttırmak daha mantıklı değil mi yani sorum şu ben i3 ve 1660super alsam mı uzun gider yoksa i5 1650super mi tabi hiçbir parçasını değiştirmeden
Burası yardım platformu yapmamız gerekeni yaptık ben şahsen çok fazla bir şey yapmadım ama :D yinede rica ederim
Forumda daha yeniyim yavaş yavaş öğreniyorum diğer arkadaşlar cevaplar sorunu kusura bakma

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın
Eğer ilerde ekran kartı yükseltmesi düşünmüyorsanız 10100f + 1660 super daha iyi.

Not :Beni yormuyorsunuz.
teşekkür ederim :D peki şu şekilde sistem nasıl olur ?
1611596562233.png
windows kurmak la falan uğraşmadan zaten 250 gb yeterli bir ay sonra m2 alırım bu şekilde olursa biostar da m2 varmış zaten

Burası yardım platformu yapmamız gerekeni yaptık ben şahsen çok fazla bir şey yapmadım ama :D yinede rica ederim
Forumda daha yeniyim yavaş yavaş öğreniyorum diğer arkadaşlar cevaplar sorunu kusura bakma
yok canım siz de yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim :D

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Enes
teşekkür ederim :D peki şu şekilde sistem nasıl olur ? Alıntıyı görüntüle windows kurmak la falan uğraşmadan zaten 250 gb yeterli bir ay sonra m2 alırım bu şekilde olursa biostar da m2 varmış zaten

link atabilirmisiniz sistemin yükseltmelere bakam kistiyorum bence gayet güzel

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
teşekkür ederim :D peki şu şekilde sistem nasıl olur ? Alıntıyı görüntüle windows kurmak la falan uğraşmadan zaten 250 gb yeterli bir ay sonra m2 alırım bu şekilde olursa biostar da m2 varmış zaten

Bellekleri Crucial Ballistix yapın. Onun haricinde iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın
link atabilirmisiniz sistemin yükseltmelere bakam kistiyorum bence gayet güzel
https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3t-10/ sistemin linki bu ama fotoğrafta özelleştirmeler görünüyor heralde eğer öneriniz varsa sizi de dinlerim

sistemin son hali bu
1611597051639.png
eğer bir sıkıntı çıkmassa 2 3 gün içerisinde alıcam eğer eksik bir şey yada öneriniz varsa yazarsanız iyi olur şimdiden teşekkürler ve yardım eden Herkese de çok çok teşekkür ederim saolun.

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Enes
https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3t-10/ sistemin linki bu ama fotoğrafta özelleştirmeler görünüyor heralde eğer öneriniz varsa sizi de dinlerim

sistemin son hali bu Alıntıyı görüntüle eğer bir sıkıntı çıkmassa 2 3 gün içerisinde alıcam eğer eksik bir şey yada öneriniz varsa yazarsanız iyi olur şimdiden teşekkürler ve yardım eden Herkese de çok çok teşekkür ederim saolun.
kanka işlemci yükseltmesi varmı? ve o ekran kartı yok seçeneklerde

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın
kanka işlemci yükseltmesi varmı? ve o ekran kartı yok seçeneklerde
istediği gibi değiştirebiliyorsun eğer işlemciyi değiştirebiliyor muyuz diye soruyorsan evet ama yükselttin mi dye soruyorsan hayı r ellemedim
bu arada ekran kartı var knk dikkatli bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
983,727
Üyeler
155,619
Son üye