Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Almera 3'lü Priz %62 İndirim 10TL🔥

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Ücretsiz kargo için 100 lira tutarına getirmeniz gerekiyor kaçak arkadaşlar

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
İlk ay prime ücretsiz ve tüm ürünlerde kargo bedava ben bu ürünü sadece 10tl ödeyerek aldım bilginize.
Açıklamaya eklersen iyi olur zaten Amazon prime de yurtiçi alışveriş ücretsiz oluyor

Kargo ile 22 liraya geliyor

Son düzenleme:

merter73

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıklamaya eklersen iyi olur zaten Amazon prime de yurtiçi alışveriş ücretsiz oluyor
bunu galiba tek siz bilmiyorsunuz yurtdışı ürün değil bu? amazon.com.tr satıcılı ürün ve herkes prime'nin ne olduğunu biliyor ben amazon açıldı açılalı hiç kargo ücreti ödemedim zaten adamlar prime diye bir kampanya yapmış haledaha bilmemeniz sizin sorununuz.

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
bunu galiba tek siz bilmiyorsunuz yurtdışı ürün değil bu? amazon.com.tr satıcılı ürün ve herkes prime'nin ne olduğunu biliyor ben amazon açıldı açılalı hiç kargo ücreti ödemedim zaten adamlar prime diye bir kampanya yapmış haledaha bilmemeniz sizin sorununuz.
Neden benim sorunum :kekw:

merter73

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden benim sorunum :kekw:
bilginiz olmadan yorum yapıyorsunuz, bilmiyorsanız amazonun anasayfasına giderek öğrenebilirsiniz hadi anasayfayı bırakın ödeme adımında bile diyor kargo bedava olması için primeli olabilirsiniz diye bence siz sadece konuyu baltalama amaçlı yorum yapıyorsunuz harici bir şey değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Güzel şunların 4 lüsü 5 lisi olsa keşke. Pc monitör derken 2 yeri doluyor hemen.

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Girişleri sıkıntılıymış takıp çıkartması zorluyormuş, yorumlarda çoğu kişi bunu yazmış.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Top Bottom