Neler Yeni

altyapı yok yan binada var

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Yaşadığım binada port veya altyapı yok tam hangisi öğrenemiyorum. O yüzden internet bağlatamıyorum. Fakat yan binada var yani bizim 21 no binası 20 de altyapı ve port var. Nasıl bir yol izlemeliyim. Yan tarafın adresini versem ne olur kabloyu kendi evime çeksem ?

Uğur Yıldız

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Uğur Yıldız
Komşularla başvuru yapın çabuk çözülür

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Alabildiğiniz kadar komşudan imza alıp no ve daire yazıp ilçe müdürlüğüne şikayette bulunur halledilir. Üstelik müşteri hizmetleri ve müdürlüğü sürekli darlayın şikayet ve rapor oluştur.

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
Yaşadığım binada port veya altyapı yok tam hangisi öğrenemiyorum. O yüzden internet bağlatamıyorum. Fakat yan binada var yani bizim 21 no binası 20 de altyapı ve port var. Nasıl bir yol izlemeliyim. Yan tarafın adresini versem ne olur kabloyu kendi evime çeksem ?
möylr bir şey mümkün olmaz anca onlar alır onlardan kullanabılrsın bide o bina imarlı olabılır ondan eklemıslerdır

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
möylr bir şey mümkün olmaz anca onlar alır onlardan kullanabılrsın bide o bina imarlı olabılır ondan eklemıslerdır
Hazirana kadar 10 yıldır kullanıyordum. Dsmart idi kulladıgım turk nete veya millenicoma geçicektim dsmartı iptal ettirdiğim ertesi gün Altyapı yok damgasını yedim :(

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
ExtraNet gibi yerlerde kendi binanızı lokasyon olunca altyapı yok mu diyor?

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yakupcan Kaya
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Bütün hepsinde yok diyor Turknet hariç o calısma var diyor :)
hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama yan binanın adresini verip yaptınız mı ne tür yol izlediniz?

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama yan binanın adresini verip yaptınız mı ne tür yol izlediniz?
Kanka aynen o şekilde direkt olarak bölge müdürlüğüne git normal bir bayiye gitme o zaman yapıyorlar.

Top Bottom