Neler Yeni

❌İndirim Bitti! AM5 CPU ANTİ-BÜKÜLME SOKET KİTİ VERGİ DAHİL 186TL YAPIŞ

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Cem
Bunun fiyatı daha düşük.

1714739314493.png

serhatkara34

80+ Bronze

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Arkadaşlar bi farkı yok diyorsunuz intel ile vs . Kesin bişey konuşunda ona göre alalım cnxhd. Sağlam pc dizcem umarım yararlı olur.

serhatkara34

80+ Bronze
Arkadaşlar bi farkı yok diyorsunuz intel ile vs . Kesin bişey konuşunda ona göre alalım cnxhd. Sağlam pc dizcem umarım yararlı olur.
aga millete bakma sen kafandaki neyse onu yap bu ülkede herkes herşeyi biliyormuş gibi yorumlar aslında bilgileri pek yoktur adamlar hiç görmediği ürünleri bile yorumlayabiliyor iyi veya kötü diyebiliyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman Kartal
AM5 lerde yamulma sorunu yok, ilk intel için çıkartıldı, güzel göründüğü için amd tarafına da çıkarmışlar.

Falcon78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sezer

bir önceki sayfa'da yazdığımı okuyun kısaca sisteminiz intel lga 1700 formatında ise mutlaka alın

amd am5 sistem ise gerek yok am5 için boş yere çıkartılan bir parça bu hazır intel için böyle bir şey çıkardık amd için'de yapalım demişler, güzel gözüküyor vs diye am5 soket işlemciler de bükülme sorunu yok

ReyJovick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
rt
Alayım 1 dane macera olsun
takarken vidaları aşırı sıkmaz isen bu macerayı hasarsız atlatabilirsin.
intel 12900ks ile kullanıyorum thermal darboğaza giriyordu işlemci önce soğutmayı 240 dan 360a çıkardım yine yetmedi sonra bu aparat sayesinde ısınma kaynaklı darboğazın saat hızı düşmesinin önüne geçtim. hem fan gereksiz ve sürekli hızlanıp yavaşlamıyor hem boşta sıcaklığım düştü hem üst sınırlarda kullanıyorum.
intelde min 10derece farkediyor. Amd genel olarak düşük watt değerinde çalıştığı için hem de üst temas kapağı intele kıyasla daha farklı olduğu için bu kadar ısınmıyor diye tahmin ediyorum videolarda da 2 derece bir şey farketmiş yada hiç oynamamış değeceğini düşünmüyorum ama lga1700 için kesinlikle gerekli.

xRoxai

80+
Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum çok gerek var mı bu parçaya?

Aykut D.

80+ Gold

Faruk1986

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,658
İsim
Faruk Sancar
Quality for players'de aynısı var

Top Bottom