Neler Yeni

Amasyada okunur mu ?

ibrahimua

80+ Bronze
Amasyalı arkadaslar veya daha önce amasyayı yazıp okumus arkadaslar varsa yardımcı olabilir mi birkaç sorum olucak

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Utku Eymen Tahsin Alper
Ben Amasyalıyım fakat okullar hakkında bilgim yok ama yazarsan yardımcı olurum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lise mi üniversite mi?

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yunus Emre Arslan
Amasyalı arkadaslar veya daha önce amasyayı yazıp okumus arkadaslar varsa yardımcı olabilir mi birkaç sorum olucak
Şehir çok güzel fakat eğitim yönünden zannetmiyorum tam bir bilgim yok, şehir küçük

Pukiina

80+ Bronze
Hocam öncelikle akademik kadrosuna bak. Hangi bölüme gideceğini bilmiyorum ama akademik kadro yönünden iyiler mi araştır. Amasya'nın şehir olarak çok güzel bir şehir olduğunu duydum. Küçük ama güzel bir şehir

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
KaanBerkKral
Hocam Amasya da tıp fakültesi açıldı orda okunur gerisi boş (Amasyalıyım)

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Umut Şener
Ben okudum ama iç Anadolu'da tıp harici güzel meslek bulamazsın torpilci akraban yoksa

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öncelikle akademik kadrosuna bak. Hangi bölüme gideceğini bilmiyorum ama akademik kadro yönünden iyiler mi araştır. Amasya'nın şehir olarak çok güzel bir şehir olduğunu duydum. Küçük ama güzel bir şehir
Şehir olarak aşırı hosuma gitti bir kez ziyaret etme fırsatım olmustu nedense cok huzurlu geldi bana. Eğitim fakültesi sosyal bilimler okuyacagım akademik kadroya baktım tam olarak bisey anlamayamadım

Hocam Amasya da tıp fakültesi açıldı orda okunur gerisi boş (Amasyalıyım)
Eğitim fakültesi okuyacagım hocam. Bizim işimiz dogrudan kpss ile yani

Ben okudum ama iç Anadolu'da tıp harici güzel meslek bulamazsın torpilci akraban yoksa
Şehir ortamı nasıl yani sosyallik acısından aktif mi ögrenci kulüpleri basarılı mı

Pukiina

80+ Bronze
Şehir olarak aşırı hosuma gitti bir kez ziyaret etme fırsatım olmustu nedense cok huzurlu geldi bana. Eğitim fakültesi sosyal bilimler okuyacagım akademik kadroya baktım tam olarak bisey anlamayamadım

Şehir ortamı nasıl yani sosyallik acısından aktif mi ögrenci kulüpleri basarılı mı
Hocam akademik kadroda hocalara bakıp prof mu değil mi buna bakın şehri sevdiyseniz zaten onda bir şey diyemem ama eğitim kalitesi de önemli

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam akademik kadroda hocalara bakıp prof mu değil mi buna bakın şehri sevdiyseniz zaten onda bir şey diyemem ama eğitim kalitesi de önemli
Profesörler de var doçentler de var baya bilmiyorum ya iyidir sanırım yazdım artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadir

amasya eğitim çok çok yeni olmayan nispeten köklü bir okuldur. balıkesir necatibeyden bir tık aşağıdır eğitimi. bence okunur. eğitimciler cıvıl cıvıl çok uç noktalarda gezmeyen kendi hallerinde öğrencilerdir.

ayrıca eğitim fakültesi nerede okuduğunun bir önemi yok artık. önemli olan kpss de envayi çeşit sınavını başarıp mülakata referans ile girebilmek. eğitim fak. sini duyunca tüylerim diken diken oluyor. bence artık eğitim okunmaz. alımlar daraldı, sınavlar 22-25 yaşındaki gençlerin kabusu oluyor. allah kolaylık versin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,168
Üyeler
154,880
Son üye
muhammedonganlican
Top Bottom