Neler Yeni

Çözüldü✓ Amazon Almanya dan anakart alacağım ama.

volkans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
volkan

asko56

80+ Bronze
Kral nerenle okuyon anlamadım ki Asus dışında düşünmüyorum diyorum :kekw:
mesaja sonradan ekleme yaptıgın için sonradan gördüm ama mesajı atmış oldum artık asus dışında düşünmüyor iseniz ozaman türkiyede satan asus b550-e satan yerlerden temin edebilirsiniz

volkans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
volkan
mesaja sonradan ekleme yaptıgın için sonradan gördüm ama mesajı atmış oldum artık asus dışında düşünmüyor iseniz ozaman türkiyede satan asus b550-e satan yerlerden temin edebilirsiniz
Asus Rog b550 e gaming Beyaz var onunda soğutucunun üstünde RGB Asus rog gözü yok :kekw:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Adam 100 kere ASUS dışında istemiyorum demiş inatla başka marka öneriyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu anakartı alacağım fakat Amazon Almanya satıcılı garantisi oluyor mu bu ürünün şuan Gigabyte anakart kullanıyorum ama yazılımsal RGB Ler falan düzgün değil animasyon az ekran kartım Asus rog kasamda gigabyte yazılımından çalışıyor çözdüm ama anakart üstündeki renk kırmızı fanlar mavi yanıyor diğer renklerde aynı şekilde sadece yeşil aynı yanıyor fanlar sorunsuz kasanın kontrolcü moduna geçince problem yok
Garanti TR'de olmuyor ya garanti için Almanya'ya kargolayacaksın ya da Amazon'a yollayıp para iadesi alacaksın Amazon'da garanti olayı yok, direkt para iaden kesiliyor.

volkans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
volkan
Adam 100 kere ASUS dışında istemiyorum demiş inatla başka marka öneriyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garanti TR'de olmuyor ya garanti için Almanya'ya kargolayacaksın ya da Amazon'a yollayıp para iadesi alacaksın Amazon'da garanti olayı yok, direkt para iaden kesiliyor.
Yani tr den almak şart oldu b550 e gaming var da beyaz ama soğutucu da Rog gözü yok en son çare alacağım gibi birde benim şu anki kartım 4500 TL eder mi ilana koydum ama 1.5 sene garanti kutu fatura tam

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Yani tr den almak şart oldu b550 e gaming var da beyaz ama soğutucu da Rog gözü yok en son çare alacağım gibi birde benim şu anki kartım 4500 TL eder mi ilana koydum ama 1.5 sene garanti kutu fatura tam
Bence tam tersi YD'dan almak çok daha mantıklı. Amazon.de,fr,co.uk ya da newegg'den döviz bazlı alıyorum ileride bozulursa vs kur farkından kara bile geçiyorum ayrıca satış sonrası destekleri TR'ye bin basar, TR'de garanti var ama yok boş muhabbet. Geçen ay B450a pro max anakartım bozuldu, ürünü yollamayın dediler parasını direkt iade ettiler.

volkans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
volkan
Bence tam tersi YD'dan almak çok daha mantıklı. Amazon.de,fr,co.uk ya da newegg'den döviz bazlı alıyorum ileride bozulursa vs kur farkından kara bile geçiyorum ayrıca satış sonrası destekleri TR'ye bin basar, TR'de garanti var ama yok boş muhabbet. Geçen ay B450a pro max anakartım bozuldu, ürünü yollamayın dediler parasını direkt iade ettiler.
Alayım mı sizce o zaman ek gümrük vergisi falan çıtlatmasınlar sonra

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Alayım mı sizce o zaman ek gümrük vergisi falan çıtlatmasınlar sonra
Satıcı ve gönderici amazon olacak ve son ödeme ekranında vergi de olması lazım bunların hespi ok ise sorun yok. en fazla dhl senden vekalet belgesi ister o kadar.

volkans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
volkan
Satıcı ve gönderici amazon olacak ve son ödeme ekranında vergi de olması lazım bunların hespi ok ise sorun yok. en fazla dhl senden vekalet belgesi ister o kadar.
son ödeme kısmında fiyat değişmiyor

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Mustafa
dostum anakart tier listte önerdigim anakart top tier o yüzden önerdim asus ise onun 2 gömlek altında

burdan bakabilrisiniz

Alıntıyı görüntüle
Aralarında zaten fiyat farkı var sizin öneri Rtx 4080 alacam diyen adama RTX 4090 önermek gibi olmus. Bir de adam Asus atmıs sorunu açıklamıs. Gigabyte anakart aldıysan ufak da olsa büyük de olsa mutlaka sorun oluyor. giganın b550sini almaktansa Asusun kel B450sini alırım kafam rahat olur en azından

volkans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
volkan
Aralarında zaten fiyat farkı var sizin öneri Rtx 4080 alacam diyen adama RTX 4090 önermek gibi olmus. Bir de adam Asus atmıs sorunu açıklamıs. Gigabyte anakart aldıysan ufak da olsa büyük de olsa mutlaka sorun oluyor. giganın b550sini almaktansa Asusun kel B450sini alırım kafam rahat olur en azından
YA ŞANSIMA ben bu anakartı aldım 2800 e 1 hafta sonra 3000 e asus rog b550 f indirime girdi alamadım stok bitirdiler muhtemelen şuanda bulamıyorum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,058
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom