Neler Yeni

Çözüldü✓ Amazon iade kargo kodu hatası

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Merhaba Amazon prime den aldığım ürünü iade edicem kargo kodu alıyorum lakin iade kodu hatası var diyorlar 2 gündür aynı problem bu sorunu yaşayan varmı.

Ayrıca müşteri hizmetleri numarası da yok canlı olarak yazabileceğim operatör de yok.

Bu mu yani dünya devi online mağaza

..............

80+ Bronze
Merhaba Amazon prime den aldığım ürünü iade edicem kargo kodu alıyorum lakin iade kodu hatası var diyorlar 2 gündür aynı problem bu sorunu yaşayan varmı.

Ayrıca müşteri hizmetleri numarası da yok canlı olarak yazabileceğim operatör de yok.

Bu mu yani dünya devi online mağaza
sitede ya da uygulamada ayarların altında müşteri hizmetleri diye bir alan var oradan istersen canlı yazarsın istersen not bırakırsın seni ararlar

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sitede ya da uygulamada ayarların altında müşteri hizmetleri diye bir alan var oradan istersen canlı yazarsın istersen not bırakırsın seni ararlar
Yazıyorum devamlı aynı soruları soruyorlar yani otomatik soru cevap. Canlı olarak kimse ile konuşamadım

..............

80+ Bronze
hocam doğru alanı seçemiyorsundur çok kolay bir işlem hemen bağlanıyorlar

ReddNoSee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alper İlikmen
Günde belki 30 defa bağlandığım bi yere nasıl bağlanamayıp siteyi suçluyorsunuz anlamadım? İade ürününüz yüksek ihtimalle yurtdışı değil mi?

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Günde belki 30 defa bağlandığım bi yere nasıl bağlanamayıp siteyi suçluyorsunuz anlamadım? İade ürününüz yüksek ihtimalle yurtdışı değil mi?
Neden günde 30 defa bağlanıyorsun ki?.

Yo yerli ürün geçen hafta da aldığım ürünü 1.5 hafta bekletip sorgusuz sualsiz iptal ettiler. muadili ürününde fiyatı 800 TL arttı. Ona da çözüm bulamadılar hadi bu ürün DFS bilgisayar satıyordu. Ama bu aldığım ürün Amazon un kendisi satıyor.

Müşteri hizmetlerini kıyı köşeye saklamak ne kadar doğru.
PC üzerinden müşteri hizmetlerine bağlandım uygulama ile alakalı olabilir. Müşteri hizmetlerine uygulama üzerinden sizinle bağlantı kurmak zor oluyor diye de söyledim

Son düzenleme:

xTURANN

80+ Silver

Yo yerli ürün geçen hafta da aldığım ürünü 1.5 hafta bekletip sorgusuz sualsiz iptal ettiler. muadili ürününde fiyatı 800 TL arttı. Ona da çözüm bulamadılar hadi bu ürün DFS bilgisayar satıyordu. Ama bu aldığım ürün Amazon un kendisi satıyor.

Müşteri hizmetlerini kıyı köşeye saklamak ne kadar
Uygulama kullanmayı bilmek önemli. Sakinleş ve mantık yürüterek ilerle. Bir yol bulursun. Müşteri hizmetlerini bulmak ve bağlanmak max 1.5 dakika..

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yazıyorum devamlı aynı soruları soruyorlar yani otomatik soru cevap. Canlı olarak kimse ile konuşamadım
Birkaç otomatik cevap sonrası açılan sayfanın en altında ortada kafa işareti çıkıyor. Oraya basarsanız temsilciye bağlanırsınız.

ReddNoSee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alper İlikmen

Müşteri hizmetlerini kıyı köşeye saklamak ne kadar doğru.
PC üzerinden müşteri hizmetlerine bağlandım uygulama ile alakalı olabilir. Müşteri hizmetlerine uygulama üzerinden sizinle bağlantı kurmak zor oluyor diye de söyledim
Sen de amazondan günde 200+ sipariş verdiğin bir sektörde çalışsan 30 değil öğrenene kadar değil 30 100 defa bağlanırdın

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Birkaç otomatik cevap sonrası açılan sayfanın en altında ortada kafa işareti çıkıyor. Oraya basarsanız temsilciye bağlanırsınız.
Yardımcı olduğun için teşekkür ederim dostum.

En basit şekilde anlattığın için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen de amazondan günde 200+ sipariş verdiğin bir sektörde çalışsan 30 değil öğrenene kadar değil 30 100 defa bağlanırdın
@Tearz adam en basit şekilde anlatmış sen istesen 1500 tane sipariş ver

ReddNoSee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alper İlikmen
benim anlatmak gibi bir derdim yoktu zaten.Okuduğunuzu anlayabilseniz zaten burada olmazdınız şu an yardım istemek için.İlk mesajımda da belirttiğim gibi kendi beceriksizliğin yüzünden siteyi yermenin çözümlemesini yaptım.Biraz uzun cümle kurdum senin için dilersen daha açık şekilde de anlatabilirim.

Top Bottom