Neler Yeni

Amazon Müşteri Hizmetleri Rezilliği.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Zexius

80+ Bronze
Şimdi öncelikle insanların kendine veya vatana hayır olup olmadığının kararını verecek mecrasız değilsiniz. Ben sadece merak ettiğim için sordum yaşınızı söylemek veya söylememek sizin şahsi kararınız. Ayrıca ben sizinle sizle bizi konuşurken benimle seninle benimle konuşmayın lütfen Ben sizinle arkadaş ve ahbap değilim. Ben size verdiğim tavsiyenin arkasındayım neden diye sorarsanız ben de eskiden takıntılı bir kullanıcıydım lakin takıntı edip sipariş ettiğim şeylerle takıntı etmeden sipariş ettiğim şeylerin arasında hiçbir fark olmadığını gördüm. Ben size bunu güzel bir şekilde tavsiye ediyorken siz diğer arkadaşların mesajlarını birazcık içerleyip size iyi anlamda yazılanları da iğneleme olarak algıladığınız için birazcık alıngan davranıyorsunuz. Ben size tavsiyemi yineliyorum " bu kadar pimpirikli olmayı bırakın hayat bu kadar stres için fazla kısa "
İnsanlar bana hakaret etme ve boş konuşma konusunda laf edebiliyorsa onun mecrasınıda ben veririm güzel kardeşim. ben saygı duyduğum insanlara düzgünce konuşurum ister beğen ister beğenme senli benli konuşmamı istemiyorsan konudan çıkar gidersin bu bir ikicnisi konunun hala kargo ile olmadığını anlamayacak kadar ya sıkıntılısınız ya da hakkaten kaostan zevk alıyorsunuz size de benim tavsiyem artık konunun üslup olduğunu anlayın.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Sercan GÖKALP
adam 25k para verdiği ürününün sağlam gelmesini istemiş ve ilgisizliklerinden bahsetmiş yarın öbür gün bu olay bizimde başımıza gelebilir markaların savunuculuğu ve boş yorum yapmışsınız
O konuda zaten haklı mesela garip bir şekilde amazon'un müşteri hizmetleri yok. Telefonla arayıp bilgi alabileceğimiz bir mecra yok şaka gibi. Adamlar biz bunlara müşteri hizmetleri getirirsek hatları çökertiler diye korkuyorlar herhalde 😂

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
C.S.
Sorma dostum amazon bunlara para yediriyor sanırım gerçekten hiçbirşekilde toz konudrmuyorlar iki 3 tane amazon guardı gelmiş bana saldırıyor ulan ettiği hakaretlerin davasını açsam g2tündeki dona kadar alırım iban atacakmış 450 liranın hesabını yapma diyor Kimse babasından gelme zengin değil onu ona öğretmek lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne farkeder bu konunun yaşı var mı? 7 sayfadır kendine hayrını geçtim vatana bile hayrı olmayan insanların eleştri adı altında hakaretleri ile uğraşıyorum sence kolay mı? sana ettiğim lafların belki bir kısmı yanlış olabilir ama 3 sayfalık hakaret yedim ben hiçbirine tek kelam hakaret etmeden empati kurarsanız ne demek istediğimi gayet anlayacaksınız.

seni çağrı merkezinde nasıl çalışmana izin veriyorlar onu sorgulamak lazım konunun kargo ile ilgili değil üslupla ilgili olduğunu anlamayacak kadar okuma konusunda zayıflıkların var. Sen bir müşterine ben insiyatif alarak seninle görüşüyorum diyebilme hakkına sahip misin değilsin bunu diyebilir misin diyemezsin bana bu dendi neyin ne olduğunu bende biliyorum bana hikaye anlatmayın.
Konunu okudum. Amazondan geri aranmışsın, temsilci senden özür dilemiş. Daha ne yapsın adamlar? sen ego kasmaya devam ediyorsun. Önce sen uslübunu düzelt, ondan sonra insanlarla muhattap ol dostum. Bu konuya gelen üyelere de sataşmayı bırak. Hatalısın ve hatanı kabul etmiyorsun. Ürünümü daha iyi paketleyin demek için aradın, temsilci ile konuşman kötü geçti, arandın özür dilettin. Bitti gitti işte. Uzatma...

Zexius

80+ Bronze
su konuyu yetkılı bır kıtlesın artık
valla bende onu istiyorum gelsin bu hakaret eden arkadaşlara tek tek cezaları kesilsin ben okeyim. bir tane hırbo gelir yok kardeşim 450 liranın lafını mı yapıyorsun? öbürü gelir sen malmısın? der öbürü gelir benle senli benli konuşamazsın diye komplexlere girer. Ben sizin hakaretlerinizlemi uğraşacağım?

O konuda zaten haklı mesela garip bir şekilde amazon'un müşteri hizmetleri yok. Telefonla arayıp bilgi alabileceğimiz bir mecra yok şaka gibi. Adamlar biz bunlara müşteri hizmetleri getirirsek hatları çökertiler diye korkuyorlar herhalde 😂
Haklıysam neyin olayını veriyorsun benle hala?

Konunu okudum. Amazondan geri aranmışsın, temsilci senden özür dilemiş. Daha ne yapsın adamlar? sen ego kasmaya devam ediyorsun. Önce sen uslübunu düzelt, ondan sonra insanlarla muhattap ol dostum. Bu konuya gelen üyelere de sataşmayı bırak. Hatalısın ve hatanı kabul etmiyorsun. Ürünümü daha iyi paketleyin demek için aradın, temsilci ile konuşman kötü geçti, arandın özür dilettin. Bitti gitti işte. Uzatma...
ben konuyu kapattım zaten iki sayfa geriye git ben konuyu kapattıktan sonra @n7cati adlı arkadaş konuya bir anda boş yapıyorsun diyerek cümleye başlayarak konuyu tekrardan alevlendiriyor önce konuyu baştan sonra okuyun sonra yorum yapın hatalı değilim hata olmayan birşeyide kabul etmiyorum ayrıca üslubumu düzeltmeyi sizden öğrenecek değilim önce konuyu okuyun sonra yorum yapın ben daha kadına yaptığım şikayeti iptal edecektim nazikçe konuyu konuştuğu için burda 2 3 tane zırtilopla uğraşıyorum üyelere sataşmayı bırakmış ulan o üyeler 7 ceddime küfür ettiklerinide görmeyecek kadar körmüsün Sıkıntılı mısın sen?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Sercan GÖKALP
İnsanlar bana hakaret etme ve boş konuşma konusunda laf edebiliyorsa onun mecrasınıda ben veririm güzel kardeşim. ben saygı duyduğum insanlara düzgünce konuşurum ister beğen ister beğenme senli benli konuşmamı istemiyorsan konudan çıkar gidersin bu bir ikicnisi konunun hala kargo ile olmadığını anlamayacak kadar ya sıkıntılısınız ya da hakkaten kaostan zevk alıyorsunuz size de benim tavsiyem artık konunun üslup olduğunu anlayın.
Ben zaten konu kargo ile ilgileniyorum ki ben size pimpirikli olmanız ile ilgili bir tavsiye veriyorum. Biraz fazla strese girdiğiniz gibi Bence konuyu siz terk edin çünkü siz cevap vermeye devam ettikçe insanlar da cevap vermeye devam edecek ve herkes benim kadar nazik konuşmayacak belli ki çünkü sinirler iyice gerildi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
valla bende onu istiyorum gelsin bu hakaret eden arkadaşlara tek tek cezaları kesilsin ben okeyim. bir tane hırbo gelir yok kardeşim 450 liranın lafını mı yapıyorsun? öbürü gelir sen malmısın? der öbürü gelir benle senli benli konuşamazsın diye komplexlere girer. Ben sizin hakaretlerinizlemi uğraşacağım?

Haklıysam neyin olayını veriyorsun benle hala?

ben konuyu kapattım zaten iki sayfa geriye git ben konuyu kapattıktan sonra @n7cati adlı arkadaş konuya bir anda boş yapıyorsun diyerek cümleye başlayarak konuyu tekrardan alevlendiriyor önce konuyu baştan sonra okuyun sonra yorum yapın hatalı değilim hata olmayan birşeyide kabul etmiyorum ayrıca üslubumu düzeltmeyi sizden öğrenecek değilim önce konuyu okuyun sonra yorum yapın ben daha kadına yaptığım şikayeti iptal edecektim nazikçe konuyu konuştuğu için burda 2 3 tane zırtilopla uğraşıyorum üyelere sataşmayı bırakmış ulan o üyeler 7 ceddime küfür ettiklerinide görmeyecek kadar körmüsün Sıkıntılı mısın sen?
Uzatma.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
mecit burak kılıç
amazondan sorun yaşadıysanız türkiyedeki diğer alışveriş platformlarından hiçbirzaman mutlu olamazsınız 1 kişiye denk gelebilir bir şey diyemem ama çoğunluğa baktığımız zaman amazon türkiyedeki en kaliteli firma

Zexius

80+ Bronze
Ben zaten konu kargo ile ilgileniyorum ki ben size pimpirikli olmanız ile ilgili bir tavsiye veriyorum. Biraz fazla strese girdiğiniz gibi Bence konuyu siz terk edin çünkü siz cevap vermeye devam ettikçe insanlar da cevap vermeye devam edecek ve herkes benim kadar nazik konuşmayacak belli ki çünkü sinirler iyice gerildi
ben konuyu terk edecek bir hata yapmadım burda hkalı benim ve hakkımı sonuna kadar sonunurum 2 3 tane çocuğun üzerimde etki kurmasına izin vermem haklı olduğum yerde de susmam ayrıca kimin nasıl konuştuğu umrumda değil daha tansiyon yükselirse hakaret davası açacağım kendilerine isterlerse bana da açsınlar sıkıntı yok ben 2 3 tane veledin hakaretini çekemem.

Sesini kes ikile konu kapanır.

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Sana da adam olmayı öğretmeyi düşünüyorum iyi forumlar terbiyesiz ukala velet
hocam söylediğiniz şeye değil direk size naçizane tavsiyem konuyu kapatmanız olucaktır ben size şuana kadar işlevsel bir sonuçla gelindiğini sanmıyorum sizin akıl sağlığınız için.

Zexius

80+ Bronze
Konu zaten bitti biz arkadaşla görüştük

hocam söylediğiniz şeye değil direk size naçizane tavsiyem konuyu kapatmanız olucaktır ben size şuana kadar işlevsel bir sonuçla gelindiğini sanmıyorum sizin akıl sağlığınız için.
Hocam benim akıl sağlığım gayet yerinde konuyu zaten kapattım yorum gelmese konu kapanacak şu saatten sonra yanıt gelmezse konuya ben bir şey daha yazmam.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Sercan GÖKALP
Konu zaten bitti biz arkadaşla görüştük

Hocam benim akıl sağlığım gayet yerinde konuyu zaten kapattım yorum gelmese konu kapanacak şu saatten sonra yanıt gelmezse konuya ben bir şey daha yazmam.
Superman mi batman mi adam gibi söyleyin?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom