Neler Yeni

Amazon Müşteri Hizmetleri Rezilliği.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati

Zexius

80+ Bronze
Boş bir adam olduğunu bu şekilde kanıtladın kendin direkt , forumu meşgul etme.
Yok Ya sanamı soracam daha iki kelimeyi düzgün yazamıyorsun Ne zırvalıyorsun sen iki lafından birisi hakaret git ikokula cümle kurmayı öğretsinler sana

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Sercan GÖKALP
Yapmasınlar dostum sıkıntı değil yine söylüyorum mesajın ana konusu üslupla ilgili konu üslup ile tartışılması gerekirken kargo konusu açılıyor ben bundan bahsediyorum artık lütfen şu kargo konusunu kapatabilir miyiz? kendinizi benim yerime koyun böyle bir durum yaşıyorsunuz ve konunuzun mesajında bir kaç cümlesinde kargo ile ilgili mesaj var ama diğer kalan tüm mesajlar üslup ile ilgili yaşanan deneyimlerinizle ilgili siz en çok hangi konu ile ilgili konuşulmasını istersiniz? ve en önemlisi adam öldürmül gibi veya da birine tecavüz etmiş gibi hakaret itamlarına maruz kalmak ister misiniz?
Ben size nacizane bir tavsiyede bulunayım hayatta bu kadar pimpirikli olmanıza gerek yok eğer bu kadar pimpirikli olmaya devam ederseniz hayatınızda birçok konuda bu ve bunun benzeri sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Sonuçta ürün kırık veya hasarlı gelse değişim veya iadenizi %99 oranında sağlıyorlar siz burada boşuna kendinizi strese sokmuş oluyorsunuz. Küçücük bir olay dallandı bunaklandı 5 sayfaya kadar geldi sizce böyle bir olay için bu kadar strese girmeye değer miydi? Ayrıca adamların da yapacağı muhtemelen bir kat daha fazla baloncuklu poşet sarmak olurdu 😂

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
Yok Ya sanamı soracam daha iki kelimeyi düzgün yazamıyorsun Ne zırvalıyorsun sen iki lafından birisi hakaret git ikokula cümle kurmayı öğretsinler sana
Hiçbir yerde hakaret etmedim , çocuk olduğunu yazdığın kelimelerden anlayabiliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben size nacizane bir tavsiyede bulunayım hayatta bu kadar pimpirikli olmanıza gerek yok eğer bu kadar pimpirikli olmaya devam ederseniz hayatınızda birçok konuda bu ve bunun benzeri sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Sonuçta ürün kırık veya hasarlı gelse değişim veya iadenizi %99 oranında sağlıyorlar siz burada boşuna kendinizi strese sokmuş oluyorsunuz. Küçücük bir olay dallandı bunaklandı 5 sayfaya kadar geldi sizce böyle bir olay için bu kadar strese girmeye değer miydi? Ayrıca adamların da yapacağı muhtemelen bir kat daha fazla baloncuklu poşet sarmak olurdu 😂
Ağzına sağlık.

Zexius

80+ Bronze
Ya sen ne anlatıyorsun ne boş bi adamsın bu forumda olman bile hata , adamlar kötü bir şey dememiş gelip hemen çamur atıyorsun. Adamların suçu yok sen kıl bir müşterisin , zaten paketlemeleri gayet iyi yapıyorlar senden mi öğrenecekler nasıl paketleneceğini yarım akıllı? Ayrıca o promosyonu belirli şartlarda sağlıyorlar hiçbir bilgin yok tabi boş boş atıyorsun anca. Sen mümkünse hiçbir yerden alışveriş yapma.
Boş bi adamsın demek iltifat mı oluyor? okuma yazman yok daha

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
Boş bi adamsın demek iltifat mı oluyor? okuma yazman yok daha
Hakaret içermiyor , boş bir adamsın bu kadar basit. İnsanların kafasını boşa ağrıtan bir insana başka ne diyebilirim?

Zexius

80+ Bronze
Bende size naçize bir tavsiye vereyim önce okumayı öğrenmek için birinci sınıfa ardından iki ardından üç sonrada 4.sınıfa gidinniz

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
hepsıburadanınkıde guzel
En rezili hb. Kıytırık bir otomatik sabunluk almıştım, 2 günde bozuldu, garantiye göndereim dedim, hb satıcıdan e fatura dahi alamadı. Ben de sabunluğu çöpe attım. Satıcısına çok güvendiğim veya satıcısı hb olup, çok ihtiyacım olan bir ürün varsa alışveriş yaparım. Amazonda bir kere davalık oldum, savunma aşamasında özür dileyip paramı iade ettiler. Onun dışında sorun yaşamadım. Ancak telefon, laptop vs gibi hassas cihazlar internetten alınmamalı. Kargoda başına her şey gelir. 3-5 uruş fazla verip ya mağazadan ya sa markanın kendi sitesinden almak daha doğru oluyor.

Zexius

80+ Bronze
Hakaret içermiyor , boş bir adamsın bu kadar basit. İnsanların kafasını boşa ağrıtan bir insana başka ne diyebilirim?
Sen az daha aşağılamaa hakaret etmeye devam et biraz daha hakaret edersen forumdan ban yiyeceksin :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mehmet Yılmaz Konuya kilit vurup tarafıma kendilerine hiçbir şekilde hakaret etmeden hakaret eden bu arkadaşlara işlem uygulayabilir misiniz? Teşşekkürler.

Gurkanpiro

80+ Gold
En rezili hb. Kıytırık bir otomatik sabunluk almıştım, 2 günde bozuldu, garantiye göndereim dedim, hb satıcıdan e fatura dahi alamadı. Ben de sabunluğu çöpe attım. Satıcısına çok güvendiğim veya satıcısı hb olup, çok ihtiyacım olan bir ürün varsa alışveriş yaparım. Amazonda bir kere davalık oldum, savunma aşamasında özür dileyip paramı iade ettiler. Onun dışında sorun yaşamadım. Ancak telefon, laptop vs gibi hassas cihazlar internetten alınmamalı. Kargoda başına her şey gelir. 3-5 uruş fazla verip ya mağazadan ya sa markanın kendi sitesinden almak daha doğru oluyor.
ben bır kere soru sormustum hosuma gıtmıstı bu problemlerını bılmıyordum

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
Sen az daha aşağılamaa hakaret etmeye devam et biraz daha hakaret edersen forumdan ban yiyeceksin :D
Forum kurallarını okumanı ve hakaret ile kişilik özelliklerinin farkını öğrenmeni tavsiye ediyorum iyi forumlar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,313
Üyeler
157,225
Son üye
Halukler793
Top Bottom