Neler Yeni

Amazon kargo iptali sorunu

clayzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
yunusemre
Dostlar selam yakın zamanda amazondan sıparıs verdım butun bılgıler dogruydu ama nasıl olduysa alıcıda papara yazıyodu ve ben bunu degıstıremıyordum dedım sorun olmaz 3 gun sonra yanı bugun sıparıs ıptal olmus bununla alakalı mıdır yoksa urun tr ye gelemıyormu ona gore para ıadesınden sonra bılgılerı duzenleyıp tekrar sıparıs edıcem ben bundan kaynaklı oldugunu dusunuyorum

TİTAN.

80+ Platinum
Dostlar selam yakın zamanda amazondan sıparıs verdım butun bılgıler dogruydu ama nasıl olduysa alıcıda papara yazıyodu ve ben bunu degıstıremıyordum dedım sorun olmaz 3 gun sonra yanı bugun sıparıs ıptal olmus bununla alakalı mıdır yoksa urun tr ye gelemıyormu ona gore para ıadesınden sonra bılgılerı duzenleyıp tekrar sıparıs edıcem ben bundan kaynaklı oldugunu dusunuyorum
Sanmıyorum ürünün linkini atar mısın

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
Papara kartın ile ödeme yapmışsındır. Ödemeyi çekemediğinde otomatik iptal ediyor.

clayzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
yunusemre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

clayzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
yunusemre
Ürün yurt dışı teknik bir arıza olmuş olabilir tekrar denemekten zarar gelmez sonuçca Amazon mağdur etmez
aradıktan sonra para ıadesının 3 ıla 5 gun arasında olucagını soyledıler ve tekrar sıparıs verın dedıler sızın dedıgınız gıbı ama tereddutte kaldım sımdı turkıyeden o paraya daha kalıtesız almak yerıne tekrar sansımı deneyıp almaya calısayımmı?

TİTAN.

80+ Platinum
aradıktan sonra para ıadesının 3 ıla 5 gun arasında olucagını soyledıler ve tekrar sıparıs verın dedıler sızın dedıgınız gıbı ama tereddutte kaldım sımdı turkıyeden o paraya daha kalıtesız almak yerıne tekrar sansımı deneyıp almaya calısayımmı?
Bence çalış sonuçta Amazon kalitesi diye bir durum söz konusu

clayzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
yunusemre
Top Bottom