Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Amazon PRİME 6 ay hediye Güncel Samsung

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ayva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Erdem K
Bunda kitapta 4 al 3 öde ve 500 üzeri yüzde 10 indirim çalışmıyor ilginç. Normal prime üyeliklerde çalışıyor. Diğer kampanyalarda olmuyordur belki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hüdayi Y.
Discord
YorgunOyuncu
Bilmukabele, haddimi bana gösterebilecek kişi sen değilsin. Haddimi de bilirim, haddini de bildiririm. Doğru dedin senin gibi bedevi kültüründen gelen insanla kardeş olmam imkansız. Hatırlatma için teşekkürler. İyi forumlar..
Irkçılık sizde family job mı?

DeviLJoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Onur
Uygunsuz davranış
Bilmukabele, haddimi bana gösterebilecek kişi sen değilsin. Haddimi de bilirim, haddini de bildiririm. Doğru dedin senin gibi bedevi kültüründen gelen insanla kardeş olmam imkansız. Hatırlatma için teşekkürler. İyi forumlar..

Ulan şunu yazarken, düşünürken bir gurunuz olsun. Bedevi mi? Lan lavuk senden aşağı bedevi mi var burada? Yazdığın ile kendini kanıtlıyorsun. Ben devlete terbiyesi görmüş birisiyim. Kimin hadsiz, kimin hadli olduğunu gayet iyi bilirim. Ve burada bunu ben belirlerim. Senin zoruna gittiğine göre, doğru tespit yapmışım. Soyadın turker diye kendini Türk zannetme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soyisimleri türk ile başlayanlar aslında türk değillerdir. Bakma ırkçılık tasladığına. Benim çeyreğim kadar türk çıkmaz genetik sorgulamasında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
eray türker
aynen reis

Ulan şunu yazarken, düşünürken bir gurunuz olsun. Bedevi mi? Lan lavuk senden aşağı bedevi mi var burada? Yazdığın ile kendini kanıtlıyorsun. Ben devlete terbiyesi görmüş birisiyim. Kimin hadsiz, kimin hadli olduğunu gayet iyi bilirim. Ve burada bunu ben belirlerim. Senin zoruna gittiğine göre, doğru tespit yapmışım. Soyadın turker diye kendini Türk zannetme.

Soyisimleri türk ile başlayanlar aslında türk değillerdir. Bakma ırkçılık tasladığına. Benim çeyreğim kadar türk çıkmaz genetik sorgulamasında.
Kudurdu bol terbiyeli ahlaklı edepli birey. Ne diyorduk he hatırladım 'BİLDİRİLDİN'. Senle kaybedecek vaktim yok kaybol..

Son düzenleme:

DeviLJoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Onur
aynen reis

Kudurdu bol terbiyeli ahlaklı edepli birey. Ne diyorduk he hatırladım 'BİLDİRİLDİN'. Senle kaybedecek vaktim yok kaybol..

Sen kaşınıyorsun, her halinden belli. Beni zorlama çocuk. Git köyüne, onları kazıklamaya çalış.

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
İphone kullandığıma üzüldüm şuan 😅

Ronades

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ramazan Bostancı
Beyler kodu etkinleştiremiyorum, başarız oldu bu hesap için uygun değildir diye bir hata alıyorum. Karşılaşan var mı?

Mert29

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Topuz
Samsung members uygulamasına girip avantajlar sekmesine tıklayın 6 aylık amazon prime kodu veriyor. İnternet sitesindeki bütün kodlar tükendi ama burdan kod hâlâ veriyor bitmeden girip alın.. Kod alırken hata veriyor bazen , kodu alana kadar sürekli basın ''kod al'' a.
Kodlar 31 Aralık a kadar Kullanılıyor Acele etmeyin

kod kullanımı

usta bu nasıl oluyor ya samsung telefonum yok şuandada geçerlimidir samsung hesabı açtım daha ilerisi yok

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,595
Üyeler
155,129
Son üye
Gökay Gök
Top Bottom