Neler Yeni

Amazon Prime İndirimleri Saat 18.00'da başlıyor (yeniden)

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan
Bi' iPhone 13 indirimi çok güzel olur mesela.
Recep Tayyip Erdoğan Rte GIF - Recep Tayyip Erdoğan Rte Yok GIFs

Bi' iPhone 13 indirimi çok güzel olur mesela.
Bi' Ryzen 5 - 5600 İndirimi Süper Olur Mesela .

Checkmate

80+ Bronze
@BalYiyenZürafa milyonda bir gerçekleşecek bir olay gerçekleşmiş hocam, ilginç cidden. Laptop alıp çay teslim almak 50 gün boyunca parayı alamayıp en son geri almak trajikomik. Acaba çay yerine laptop alan şahıs şu an hangi oyunda takılıyordur :D

insann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Tarık Nail YALDIZBAŞ
Arkadaşlar bugün Slazenger Labor High ayakkabı almıştım 380 TL' ye. Bugün kargoyu bir açtım ki Lego Minecraft geldi. Sonra müşteri hizmetlerine ulaştım, Lego sizde kalsın. Ayakkabı için de yeni sipariş oluşturuyorum dediler. Ben de başkasıyla karıştıysa haksızlık olmaz mı dedim. Müşteri temsilcisi de biz o kişiye ulaşıp kargosunu göndeririz dediler ve 380 TL' ye hem Lego hem de ayakkabı almış oldum. https://www.amazon.com.tr/LEGO-Mine...TT9L?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&psc=1

Checkmate

80+ Bronze
Arkadaşlar bugün Slazenger Labor High ayakkabı almıştım 380 TL' ye. Bugün kargoyu bir açtım ki Lego Minecraft geldi. Sonra müşteri hizmetlerine ulaştım, Lego sizde kalsın. Ayakkabı için de yeni sipariş oluşturuyorum dediler. Ben de başkasıyla karıştıysa haksızlık olmaz mı dedim. Müşteri temsilcisi de biz o kişiye ulaşıp kargosunu göndeririz dediler ve 380 TL' ye hem Lego hem de ayakkabı almış oldum. https://www.amazon.com.tr/LEGO-Minecraft-Karşılaşması-Oyunları-Çocuklar/dp/B0CFVYTT9L?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&psc=1
Adamların bu sıralar kafası güzel herhalde hocam laptopa çay, ayakkabıya lego gönderdiklerine göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halit
50 gün boyunca para iadesi için hergün aradım en sonunda yaptılar. Sonra 2-3 ay önce gibi de dava açtılar bana. Geçen hafta sulh olduk kapandı dava.
Hocam davadan anlıyorsan benim mahkeme de infaz yolu açık diyordu infaz vermişler sanırsam beraat ve ayrı ayrı beraatine yazıyordu bide 17k TL hazineden alınıp suça sürüklenen çocuğa verilecek diyordu bune infaz vermişler işte hem bana dava açtılar hem sanırsam kazandım ama itiraz ettiler ve 2 ay geçti hala dava açık ayrı ayrı beraatine ve beraatine yazıyordu ben kazanmış mıyım yani yoksa başka türlü cezamı anlamadım ki ondan sorayım dedim

BalYiyenZürafa

80+ Bronze
Hocam davadan anlıyorsan benim mahkeme de infaz yolu açık diyordu infaz vermişler sanırsam beraat ve ayrı ayrı beraatine yazıyordu bide 17k TL hazineden alınıp suça sürüklenen çocuğa verilecek diyordu bune infaz vermişler işte hem bana dava açtılar hem sanırsam kazandım ama itiraz ettiler ve 2 ay geçti hala dava açık ayrı ayrı beraatine ve beraatine yazıyordu ben kazanmış mıyım yani yoksa başka türlü cezamı anlamadım ki ondan sorayım dedim
maalesef hocam dediğinizi anlamdım. bir avukata danışsanız iyi olur.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Mehmet Aslan
Alıntıyı görüntüle

Dostlar bu gece de indirim olacak, sanırsam her gece indirim yapacaklar gibi duruyor başka konu açmayacağım bu konu altına atarsınız indirimli ürünleri.

Kitaplarda indirim oluyor genelde. 4 al 3 öde gibi.

iş bankası yayınlarının kampanyasını kaçırmıştım bunu kaçırmayayım eyv :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşe yarar bişi yok.
kitaplar güzel

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Feyzullah
Açtığın konuyu şimdi gördüm,

Öncelikle g.o. çok saçma bir olay yaşamışsın. Diğer mesajları okumadım, çözülüp çözülmediğini bilmiyorum. Ama amazon hep ilgilidir, size ilgilenmediler mi?
Buna benzer bir şekilde 40gün kadar sürmüştü iadem o arada doların 5 TL yükselmeside cabası herkes babasının şirketi gibi övüyor ama bu yönleri konuşulmuyor

Palo DAYI

80+ Silver

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Güzel bir şey düştü mü