Neler Yeni

Amazon saçmalığı vol-1

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Volkan HEPALTUN
Amazondan msi mag forge 320r kasa aldım geçtiğimiz çarşamba hala kargoya verilmedi cumartesi günü destekle iletişime geçtim depoya acil olduğunu bildirdik dediler baktım hala tık yok bende tekrar iletişime geçtim durumu anlattım dedim stoğu olmayan ürünün satışını neden yapıyorsunuz dedim dedi depoda kusurlu görülşnce iptal ediliyor stok vs kusura bakmayın mı dedi bir şey dedi unuttum otobüsteydim neyse kontrol ediyorum vs dedi sonra stok yok ve tedarik bekleniyor dedi bende teşekkürler amazon bile stoğu olmayan ürünü satmaya başladıysa bu iş zor dedim iade edeceğim ürünü dedim ve konuşmayı sonlandırdım haliyle gerildim çünkü ever sonuca gelirse amazonun bu yaptığı sizce nedir bence saçmalık ben ürünü alırken daha stok var gibi sarış yapıldı bunuda belirttim desteğe
Teslimat cuma diyorlar birde ama ürün ellerinde yok çok iyi değil mi

Palo DAYI

80+ Gold
urun kusurlu oldugu ıcın gondermemısler galıba

Kawazaki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Fatih Gündoğdu
amazon belki de stogu en onemseyen firmalardan biridir, gercekten dedikleri gibi ellerindeki urun sikintiliydi ve baska stok yoktu, sorunlu urun gelip ugrasmaktansa gelmemesi daha iyidir, direkt siparisi iptal edip baska yerden alabilirsiniz

cornlov

80+ Bronze
Neden stres yapıyorsun ki ver tüketici hakem heyetine, üst versiyonu talep et :kekw:

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Yusuf Kaplan
Amazondan msi mag forge 320r kasa aldım geçtiğimiz çarşamba hala kargoya verilmedi cumartesi günü destekle iletişime geçtim depoya acil olduğunu bildirdik dediler baktım hala tık yok bende tekrar iletişime geçtim durumu anlattım dedim stoğu olmayan ürünün satışını neden yapıyorsunuz dedim dedi depoda kusurlu görülşnce iptal ediliyor stok vs kusura bakmayın mı dedi bir şey dedi unuttum otobüsteydim neyse kontrol ediyorum vs dedi sonra stok yok ve tedarik bekleniyor dedi bende teşekkürler amazon bile stoğu olmayan ürünü satmaya başladıysa bu iş zor dedim iade edeceğim ürünü dedim ve konuşmayı sonlandırdım haliyle gerildim çünkü ever sonuca gelirse amazonun bu yaptığı sizce nedir bence saçmalık ben ürünü alırken daha stok var gibi sarış yapıldı bunuda belirttim desteğe
Teslimat cuma diyorlar birde ama ürün ellerinde yok çok iyi değil mi
Ürün stokta 1 adet vardır ve belki taşınırken düştü veya kırık şekilde duruyodu. Daha sonra tedarik istediler ve seni bekletti bu. Bu tarz konularda amazon iyidir genelde. Ben yıllarca birçok ürün aldım ne iade ne de ürünlerde sorum yaşadım. Şansızlık olmuştur. Ya bana tarih verin yakınsa bekleyim dersin ya da iptal edersin başka yerden alırsın. Sana zorluk çıkaracaklarını sanmıyorum iptal sürecinde zaten.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Volkan HEPALTUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün stokta 1 adet vardır ve belki taşınırken düştü veya kırık şekilde duruyodu. Daha sonra tedarik istediler ve seni bekletti bu. Bu tarz konularda amazon iyidir genelde. Ben yıllarca birçok ürün aldım ne iade ne de ürünlerde sorum yaşadım. Şansızlık olmuştur. Ya bana tarih verin yakınsa bekleyim dersin ya da iptal edersin başka yerden alırsın. Sana zorluk çıkaracaklarını sanmıyorum iptal sürecinde zaten.
Sinirden kapatmasam belki kupon önereceklerdi 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı yerde aynı fiyata yok hocam şuan kargo yapılmadı gözüküyor

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Yusuf Kaplan
Sinirden kapatmasam belki kupon önereceklerdi 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı yerde aynı fiyata yok hocam şuan kargo yapılmadı gözüküyor
Fiyatı iyise dediğim gibi ara ve tarih iste. Acelem var falan diye zorla biraz. Zaten eminim hayat memat meselesi değildir kasa😂 diğer yerlere göre ucuzsa bekle derim ben. Acelen varsa da iptal dışında bir seçenek yok gibi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Volkan HEPALTUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyatı iyise dediğim gibi ara ve tarih iste. Acelem var falan diye zorla biraz. Zaten eminim hayat memat meselesi değildir kasa😂 diğer yerlere göre ucuzsa bekle derim ben. Acelen varsa da iptal dışında bir seçenek yok gibi
Bir vatanda var ama uğraşmak istemiyorum zaten elimdeki satılmadı yerde yok dursun acelem yok ama gelse hoş olurdu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,967
Üyeler
150,586
Son üye
nine costuran_45
Top Bottom