Neler Yeni

Amazon.tr ekran kartı alırsam ne olur?

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,908
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Mesaj otomatik birleştirildi:

97.55 kargo ücreti görünüyor sadece ama ekstra çıkar mı?
Satıcı amazon.com.tr değil. Ek ücretler çıkar.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Onur
Alicagin ürünün linkini atar mısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkay Erenoğlu
Link atarsan bende inceleyebilirim. Yaklaşık 1.5-2 hafta önce rx6600 aldım 2 günde elime ulaştı. Hiçbir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum bu arada

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Yıllardır amazondan alırım attığın ürün çok dip fiyat değilse alma satıcı Amazon değil ürün bozuk gelirse veya bozulursa sorun yaşanabilir satıcı ile
3 bin tl fark var tr piyasıyla.

Yıllardır amazondan alırım attığın ürün çok dip fiyat değilse alma satıcı Amazon değil ürün bozuk gelirse veya bozulursa sorun yaşanabilir satıcı ile
3 bin tl fark var tr piyasıyla. Garanti işi nasıl oluyor. Amazon aracı sonucta ürünün arkasında durmuyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkay Erenoğlu
Ürün yurtdışından gelecek ve amazon bir çok vergiyi kullanıcıya yansıtmıyor. Bu linkte ki fiyata ek 97,55 tl bir ücret ile alabilirsin. Satıcının puanı da kötü değil bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Kart yurt dışından geleceği için %90 gümrüğe takılacaktır,sizinle iletişim kuracaklar ve ürünü aldığınıza dair birkaç belge isteyecekler. Bunları temin ettiğiniz zaman kart vaat edilen tarihlerde elinize ulaşır.

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Onur
3 bin TL fark var tr piyasıyla.

3 bin TL fark var tr piyasıyla. Garanti işi nasıl oluyor. Amazon aracı sonucta ürünün arkasında durmuyor mu?
Yurtdışı ürünlerinde garanti yok 30 gün içinde tam iade alırsın kargo ve vergiler dahil 2 yıl içinde iade edebilirsin bozulursa iade etmen lazım dediğim.gibi satıcı amazon değil ürün bozuk değildi diyebilir başıma geldi ben o yüzden Amazon satmiyorsa yanasmiyorum karar senin

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Ürün yurtdışından gelecek ve amazon bir çok vergiyi kullanıcıya yansıtmıyor. Bu linkte ki fiyata ek 97,55 TL bir ücret ile alabilirsin. Satıcının puanı da kötü değil bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Kart yurt dışından geleceği için %90 gümrüğe takılacaktır,sizinle iletişim kuracaklar ve ürünü aldığınıza dair birkaç belge isteyecekler. Bunları temin ettiğiniz zaman kart vaat edilen tarihlerde elinize ulaşır.
Yemi gümrük yasadı cıktı ve ücret istiyorlar felan dıyorlardı. Bu muhabbetlerden ekstra ücret ödemem gerekir mi acaba? Birde garanti kosulları nasıl oluyor. Bir soru daha Ürün elime geldi beğenmedim iade edebiliyor muyum? Teşekkürler.

Yurtdışı ürünlerinde garanti yok 30 gün içinde tam iade alırsın kargo ve vergiler dahil 2 yıl içinde iade edebilirsin bozulursa iade etmen lazım dediğim.gibi satıcı amazon değil ürün bozuk değildi diyebilir başıma geldi ben o yüzden Amazon satmiyorsa yanasmiyorum karar senin
Yorumlar hep olumlu satıcı için. İspanyadan gelecekmis. Bilemedim kafam karısık. Ürün sağlam geldi diyelim. Ekstra cok para ister mi gümrük orasıda var?

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Onur
Yemi gümrük yasadı cıktı ve ücret istiyorlar felan dıyorlardı. Bu muhabbetlerden ekstra ücret ödemem gerekir mi acaba? Birde garanti kosulları nasıl oluyor. Bir soru daha Ürün elime geldi beğenmedim iade edebiliyor muyum? Teşekkürler.
Ücretlere takılma sipariş tamamlandı sayfasında ücret neyse onu ödersin artı ücret gelirse ödersin sonra müşteri hizmetlerine yaz iade etsinler bu söylediğimi teyit edebilirsin canlı destek üstünden

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkay Erenoğlu
Amazonun en güzel yanı burda devreye giriyor. Görselde yazdığı gibi gümrük ücretleri fiyata dahil ve ek bi ücret istemiyor. İade'de bir sıkıntı yaşamazsın çünkü amazon bunun garantisini veriyor. Ama ürün garantisi hakkında bir bilgim yok amazon müşteri temsilcisine bağlanarak yanıt alabilirsin diye düşünüyorum.
1650839972930.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,706
Üyeler
158,168
Son üye
alik44
Top Bottom