Neler Yeni

Amazon.tr ekran kartı alırsam ne olur?

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Yurtdışı ürünlerinde garanti yok 30 gün içinde tam iade alırsın kargo ve vergiler dahil 2 yıl içinde iade edebilirsin bozulursa iade etmen lazım dediğim.gibi satıcı amazon değil ürün bozuk değildi diyebilir başıma geldi ben o yüzden Amazon satmiyorsa yanasmiyorum karar senin
Videoya alırım açarken bakarken. Genede sorun olur mı? Amazon fikkat edıuor diye biliyorum. Sözleşmesini iptal eder direk. Üstlenir olayı?

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Onur
Amazonun en güzel yanı burda devreye giriyor. Görselde yazdığı gibi gümrük ücretleri fiyata dahil ve ek bi ücret istemiyor. İade'de bir sıkıntı yaşamazsın çünkü amazon bunun garantisini veriyor. Ama ürün garantisi hakkında bir bilgim yok amazon müşteri temsilcisine bağlanarak yanıt alabilirsin diye düşünüyorum. Alıntıyı görüntüle
Ürün garantisi olmaz iade edebilirsin sadece kargo ücreti sana ait olur

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Amazonun en güzel yanı burda devreye giriyor. Görselde yazdığı gibi gümrük ücretleri fiyata dahil ve ek bi ücret istemiyor. İade'de bir sıkıntı yaşamazsın çünkü amazon bunun garantisini veriyor. Ama ürün garantisi hakkında bir bilgim yok amazon müşteri temsilcisine bağlanarak yanıt alabilirsin diye düşünüyorum. Alıntıyı görüntüle
Bu işin garantisi nasıl oluyor kanka. Senaryo 1: kart geldi kutu açık iade edecegim . Sorun yaşar mıyım?
Senaryo 2: hersey yolunda gitti. Açtım kıllandım. 3 ay sonra arıza verdi garantisi nasıl olur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün garantisi olmaz iade edebilirsin sadece kargo ücreti sana ait olur
İade süresi ne kadar ve kesin iade oluyor ku? Kargo ücreti 97 lira göstermis. Gene o kadar mı cıkar ne kadar cıkar? Gümrük masrafı felan banamı ait?

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Onur
Bu işin garantisi nasıl oluyor kanka. Senaryo 1: kart geldi kutu açık iade edecegim . Sorun yaşar mıyım?
Senaryo 2: hersey yolunda gitti. Açtım kıllandım. 3 ay sonra arıza verdi garantisi nasıl olur?

İade süresi ne kadar ve kesin iade oluyor ku? Kargo ücreti 97 lira göstermis. Gene o kadar mı cıkar ne kadar cıkar? Gümrük masrafı felan banamı ait?
10.730 TL ödeyeceksin gümrük parası dahil artı gümrük parası çıkarsa ödersin MH yazarsın iade ederler ama çıkmıyor çoğunlukla

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkay Erenoğlu

Bozuk geldiyse direk gönderebilirsin geriye bir sorun çıkmaz. Ama ürünün kendi garantisi için amazon ile iletişim kurup bilgi alabilirsin. Ürün sayfasında garantiye dair bir şey yazmıyor cünkü

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
10.730 TL ödeyeceksin gümrük parası dahil artı gümrük parası çıkarsa ödersin MH yazarsın iade ederler ama çıkmıyor çoğunlukla
Kart 8.997 + kargo 97.5 tl : 9.095 tl gibi bir tutar eder. 10.730 nerden cıkardın kanka

Bozuk geldiyse direk gönderebilirsin geriye bir sorun çıkmaz. Ama ürünün kendi garantisi için amazon ile iletişim kurup bilgi alabilirsin. Ürün sayfasında garantiye dair bir şey yazmıyor cünkü
İletişim nasıl kuruluyor bilgi verir misin?

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Onur
Kart 8.997 + kargo 97.5 TL : 9.095 TL gibi bir tutar eder. 10.730 nerden cıkardın kanka

İletişim nasıl kuruluyor bilgi verir misin?
şimdi satın al dersen net tutarı görürsün 1,300 hediye çekim var ondan 9430 yazıyor ona dikkat etme 1600 TL gümrük parası var
1650841095997.png

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Onur
İndirim çekini hediye etmek ister misin:) bende görünmüyor kanla bu üyelikleri girdim kredi kartı girip onaylamak kaldı?
orada çıkmazsa o zaman elden ödeyeceksin ama bu söylediğim 1600 TL her türlü ödeyeceksin

Top Bottom