Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Amazon Yine Şov yapıyor Suicide Squad : K.T.J.L Ücretsiz Oluyor !🔥 🔥 [Oyunlar Alınabilir Durumda]

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,216
İsim
Taha Efe
Amazon Prime Day kampanyalarıyla Prime servisi üyelerine indirimler yapmaya hazırlanıyor ! Bu kampanyalardan Prime Gaming servisi de nasibini alacak 🔥
16-17 Temmuz tarihleri arasında 3 adet 1500 TL değerinde oyun dağıtılacak ! Oyunlar sadece 48 saat içinde kütüphaneye eklenebilir olacak o yüzden hızlı olmanızda fayda var !

ÖNEMLİ DÜZENLEME : ARKADAŞLAR OYUNLAR ŞUAN İTİBARİYLE ALINABİLİR DURUMDADIR KÜTÜPHANENİZE EKLEMEYİ UNUTMAYIN 🔥

Gelin bu üç oyuna beraber bakalım.

1. Suicide Squad: Kill the Justice League ( EPİC: 1300 TL Steam: 70$ ) :

Batman Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady stüdyosunun piyasaya geri dönüş olarak yaptığı oyun 2024 yılında piyasaya sürüldü. Ismarlama bir oyun olduğu sebebiyle ciddi manada eleştirildi ve beklenen hype ı yakalayamadı. Ama grafik ve oynanışları ile öne çıkan bir oyun.

Alıntıyı görüntüle

2. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition (90 TL) :

Tomb Raider ı bilmeyen yoktur , bolca sistem testlerinde kullanılmış aksiyon-bulmaca oyununa ücretsiz sahip olabileceksiniz. 🔥

Alıntıyı görüntüle

3. Chivalry 2 ( Epic:70 TL Steam: 13 $ ) :

Geçtiğimiz haftalarda da ücretsiz dağıtılan Chivalry 2 oyunu da tekrar ücretsiz olacak. Orta çağ temalı online bir oyundur.

Alıntıyı görüntüle

Bunlar dışında Amazon un şuan dağıttığı 2150 TL değerindeki oyunlar da mevcut. Detaylar altta bıraktığım konuda! 👇
Eyw Kral eklettirdim iyi oldu valla

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,085
İsim
Mehmet Aslan
bak yav 900 kişi görmüş konuyu arkadaşlar 70 dolarlık oyun var alsanıza niye bakmıyorsunuz konuya :kekw: Sonra epicten indirimli oyun kovalama konuları görüyoruz:kekw:

Palo DAYI

80+ Gold
benım uyelık bıttı sımdı uyelık alıp oyunu cekıcem bırde ustune koltuk aldımmı tamamdır :)

yaman..k

80+ Bronze
benım uyelık bıttı sımdı uyelık alıp oyunu cekıcem bırde ustune koltuk aldımmı tamamdır :)
Hocam benim üyelikte bitti benden habersiz 40 lira çekmiş karttan iptal etmeyi unuttuğum için ama olsun hakediyor.

Palo DAYI

80+ Gold
Hocam benim üyelikte bitti benden habersiz 40 lira çekmiş karttan iptal etmeyi unuttuğum için ama olsun hakediyor.
ben bılerek ıptal etmıstım cekmesın dıye ama kendım gıdıp verıcem sımdı o yuzden cokta farketmıyor :)

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,085
İsim
Mehmet Aslan

Palo DAYI

80+ Gold
naysla 20 lira hocam zaten al bir şey olmaz :D
aga o degılde sımdı farkettım benımıkınıde cekmıs nasıl olmus anlamadım ıptal etmıstım neyse zaten alıcaktım ha 20 ha 40

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,085
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar bu gece aldınız alamadınız gider :D Unutan varsa şuan seri alsın.

Top Bottom