Neler Yeni

amazondan 1 adet sipariş ettiğim üründen 6 tane geldi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Cefika
dostum belki müslüman değilim hani bu kısmı bana kalmış diyorum anlatabiliyor muyum?
Hocam beni yanlış anlama ama sen zaten kararını vermişsin yapacağını yapacaksın, şuan sadece yapacağını normalleştirmeye çalışıyorsun.

esancash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ihsan
müslaman olmayabilirsin ama hırsız olursun :D şöyle bir şeyi sormak bile hırsız olduğunu kanıtlar.
hırsızım demekki kanka amazondan bile çok derttin ne deyim daha sana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam beni yanlış anlama ama sen zaten kararını vermişsin yapacağını yapacaksın, şuan sadece yapacağını normalleştirmeye çalışıyorsun.
verdim evet merak ettim sadece başka insanların fikirlerini

donanimci98

80+ Bronze

şu an birisi 6 tane aldı 1 tane gitti. çok belli. o adam yerine yazıyorum say. tersi sana olsa ortalığı yıkıyordun, malım gelmedi diye.

HIRSIZLIK DEDİK İŞTE

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Bence bu dakikadan sonra arkadaşın kararlarına saygı duymamız gerekiyor bana göre dediğim gibi kendi vicdanına kalmış bir olay herkese diyorum sadece size demiyorum arkadaşlar arkadaşın üzerine gitmeyin sonuçta arkadaşın kendi tercihi bence daha fazla uzatmanında mantığı yok

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz

bu üründen 1 adet sipariş ettim ancak sonuca bakın😁

Alıntıyı görüntüle
fc480b8b-879c-48b5-881a-ceaa8827e33d.png

ne yapmam lazım bilemedim sizlede paylaşmak istedim
Bunun parası o ürünleri yanlışlıkla gönderenin personelin cebinden çıkar zengine yine bir şey olmaz olan mazluma olur aynı durumu sen yaşasaydın şu anda soğuk terler döküyor olurdun birazcık empati (y)

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
Öncelikle konu helal haramdan bağımsız çünkü kim kazandığı paranın helal ya da haram olduğundan emin olabilir bu dünya şartlarında ? Size 6 tane sipariş verdiğinizde 1 tane gelse önce satıcıya kızıp (muhtemelen sövüp ) bunu destek ekibine yazarak hakkınız olanı almaya çalışacaksınız. Gerekirse thh ye kadar gıdeceksiniz fakat tam tersi olunca ses çıkarmadan ölü taklidi yapmak bence etik olarak yanlış. Sonuçta diğer 5 adedi sizin hakkınızın olmadıgı ve hakedilmeyen kazanç bana kalırsa. Ayrıca siz ne yapmak istiyorsanız da onu yapın kimse sizi bu konuda yargılayamaz

• Beğen
Reaksiyonlar: soul

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Cefika

O zaman "ne yapmam lazım bilemedim" diyerek konu açmak yerine "geri vermez isem başıma ne gelir" olarak konuyu açman daha iyi cevaplar almana yardımcı olurdu. Görüyoruz ki bunu normal sanan çok arkadaş var. Genele söylüyorum sana özel değil hocam, umarım ticarete girmezsiniz. Ayrıca seni yargılayanlara söylüyorum, arkadaşlar kimler neler yiyor bunun takibini yaparak kimseyi doğru yere çekemezsiniz. Herkes kendi yaptığı ile sorumludur. Arkadaş istediğini yapmakta özgür.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,708
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
satıcı kusura bakmasın artık hocam ben çökücem bunlara
Lakin vicdanını unutma. 3 5 kuruş olsa zaten haber verme derdim lakin çok büyük bir miktar. Şimdilik ürünlerin kalsın satma vb. yapma .
Satıcı siparişindeki hatayı 1-2 hafta içinde dönüş yapmayarak umursamazsa satıcı kendi zararını da anlayamayacaksa zaten kullanırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yasin Aycan

bu üründen 1 adet sipariş ettim ancak sonuca bakın😁

Alıntıyı görüntüle
fc480b8b-879c-48b5-881a-ceaa8827e33d.png

ne yapmam lazım bilemedim sizlede paylaşmak istedim

Merhabalar

Bu forumda yazılanları gören bir kaç arkadaşımız firmamıza ulaşarak konu hakkında bizlere kayıt oluşturmuştur.
Sizlere Bizbize firmasının yetkilisi olarak ulaşıyorum.
Amazon prime day etkinliğinde aşırı yoğunluktan dolayı bazı siparişlerde maalesef bu şekilde bir sıkıntı yaşadık.
Ürünün kolisi 6 lı olup depo personelleri bir kaç siparişte bu şekilde bir hata yapmışlar. İş yoğunluğundan 2-3 gün uyumayan personeller oluyor.
Fazla gönderilen 5 adet ürünü fatura üzerindeki adresimize Yurtiçi Kargo ile 100732727 numaralı sözleşme numaramızı kullanarak karşı ödemeli gönderim sağlamanızı rica ediyoruz.Aşağıda açık adresimizde mevcuttur.

Ünvan : Bizbize Elektronik Ticaret Bilişim Hizmetleri San.Ltd.Şti.

Merkez Adresi : Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Cad Casper Plaza No:47 Kat:3 , Ümraniye / İSTANBUL

Tel : 0850 307 8820

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Amazon bana iade ettiğim koltuğu teslim etmişti. Kargocu arkadaşa ısrarla söyledim teslim etmek zorundayım dedi dolayısıyla aldım. Daha sonra amazon müşteri hizmetleriyle görüştüm ve koltuğun bende kalabileceğini söyledi. Yani bu tarz durumlar olabiliyor. Burada önemli nokta şu sen bu ürünleri farklı bir satıcıdan mı aldın yoksa direkt amazondan mı? Eğer amazondan ise müşteri hizmetleri ile görüşüp durumu izah edersen muhtemelen ürünlerin sende kalabileceğini söyleyecektir. Veya demez kim bilir :d senin insiyatifine kalmış. Fakat eğer sen farklı bir satıcıdan aldıysan muhtemelen kargolar karıştı farklı birine gidecek 6 adet ürün sana geldi vs. Dolayısıyla satıcı zarar etmiş olacak.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Merhabalar

Bu forumda yazılanları gören bir kaç arkadaşımız firmamıza ulaşarak konu hakkında bizlere kayıt oluşturmuştur.
Amazon prime day etkinliğinde aşırı yoğunluktan dolayı bazı siparişlerde maalesef bu şekilde bir sıkıntı yaşadık.
Ürünün kolisi 6 lı olup depo personelleri bir kaç siparişte bu şekilde bir hata yapmışlar. İş yoğunluğundan 2-3 gün uyumayan personeller oluyor.
Fazla gönderilen 5 adet ürünü fatura üzerindeki adresimize Yurtiçi Kargo ile 100732727 numaralı sözleşme numaramızı kullanarak karşı ödemeli gönderim sağlamanızı rica ediyoruz.Aşağıda açık adresimizde mevcuttur.

Merkez Adresi : Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Cad Casper Plaza No:47 Kat:3 , Ümraniye / İSTANBUL

Size bu bilgiyi ulaştıran arkadaşlar ışık hızıyla çalışmışlar tebrikler :)

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Erdoğan Aktaş
Burda helal haram boşa tartışıyorsunuz arkadaşlar.. Tehdit esasına dayalı ahlak, ahlak olmadığı gibi güvenilir de değildir.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
Merhabalar

Ayıkla şimdi pirincin taşını :kekw:

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,071
Üyeler
150,607
Son üye