Neler Yeni

amazondan 1 adet sipariş ettiğim üründen 6 tane geldi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
Sen kararını vermişsin zaten, soru sorup cevapları takmamandan anlaşılıyor. İçine sineni yap :)
bnce onun derdi ürünü göndermek istemiyor fakat içini ferahlatmak için yorum yapmamızı istiyor

halitxct

80+ Silver

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
ama şöyle bir şey var, gönderici amazon - satıcı başka biriyse mantıken suçlu amazondur. müşteri ürünleri göndermese bile satıcının zararı olmayacak galiba, giren amazona girmiş oluyor

Critaes

80+ Bronze
Kusura bakmayın arkadaşlarda 1 tane aldıysanız 1 tanesi sizin hakkınızdır. Yorumlar şaka gibi amazona bilgi verirsin derse 6 tanesi sizde kalabilir tamam. Bunun temiz veya iyi kalpli biri olmakla alakası yok.
Yorumlar olur gibi: Dostum en iyisi firmaya haber vermen fakat indirim yaparsan alabilirim ne de olsa senin kararın 👉👈
Koskoca Amazon "Amazondan sipariş verdim inşallah fazla veya hatalı gönderirler" durumuna çevrilmiş şaka gibi. Bu toplum bilincinde yatırımcı almamak gayet normal. Hor kullanmadan dolayı deneme süresi bile verilmiyor artık biz de marifet sanıyoruz...

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Eren
Kim ne derse desin etik olan geri göndermektir. Ekonomi kötü olsa, tr şartları olsa ne yazar bi tek onurumuz kaldı satılmayan onu da satmazdım ben. Senin kararın karışmak istemem bilgilendirmek istedim etik olmadığı hakkında.

Bilocuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal
Amazon Türkiye tahminimizden hızlı olarak aksiyon alıp tarafımıza detay bilgiler paylaşılmıştır ve @esancash arkadaşımıza Amazon üzerinden gerekli bildirimde gönderilmiştir. Mesai saatleri içerisinde konu çözüme ulaştırılacaktır.

Buradan konu hakkında hassasiyet gösteren, duyarlı arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz. @DonanımFikir

Herkese iyi akşamlar dileriz.

Nb North Bayou Türkiye / Bizbiz-e
Anladığım kadarıyla Amazondan dönüş oldu.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
Bu müşteri ile benzer bir alışverişi 2. El yapsanız , dolandırıldım yardım diye başlık açarsınız .
Bu zihniyet ile e ticaret markası kursanız %2 artan KDV yi %10 olarak , %5 artan dolar ve lojistik maliyetini %30 olarak ürüne yansıtırsınız.
Her gün bu forumda sövdüğünüz zihniyeti ne güzel de destekliyorsunuz . Bahsedilen Z kuşağına bak .
İkna edebilirse neden iade etmeyim demiş . Cümle arıza zaten başlı başına . Bırak bu dünya öbür dünya meselelerini . Nasıl bir ikna bekliyorsun ? Yoğunluktan yanlış gönderilmiş ürün mü ? Yoksa gönderenden kesilecek nolur geri gönderin diye yalvarmalarını mı ?
Bir de demogoji yapıyor eleman , siz olsanız göndermezsiniz falan . Kişi kendinden bilir işi . Hırsızlık sadece somut nesneleri çalarak olmaz . Emekle de olur . Hırsızlık neyse de kansızlık sorun işte ...

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Halil İbrahim Uysal
4 yıldır ticaretle uğraşıyorum ufak bir şarküteri dükkanım var. Peynirin içindeki suyu her saldığında boşaltırım ki kilo basıp fazladan para yazmasın haktır yazıktır diye. Kalıp 98.97₺ gibi bir fiyat tutar 99₺ demeye dilim varmaz 98 derim. Evine gider aldığını eşi beğenmez çocuğu beğenmezse geri getir diye her müşterime tembihlerim. Boğazından geçmeyecek ürüne para vermesin boşuna diye. Vs vs bunun gibi örnekler daha verebilirim. 9 aylık oğlum var hiçbir şey olmazsa o sabinin boğazından geçiyor milletin parası.
Uzun lafın kısası hakkın yolu esastır neyleyim ben benim olmayanın parasını getirisini...

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,462
İsim
Yusuf

bu üründen 1 adet sipariş ettim ancak sonuca bakın😁

Alıntıyı görüntüle
fc480b8b-879c-48b5-881a-ceaa8827e33d.png

ne yapmam lazım bilemedim sizlede paylaşmak istedim
oha aradığım şeyde tamda buydu.

esancash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ihsan
bnce onun derdi ürünü göndermek istemiyor fakat içini ferahlatmak için yorum yapmamızı istiyor
dostum emin ol çok daha içimi ferahlatmak isteyeceğim şeyler vardır sadece başıma tuhaf bi olay geldi ve yorumunuzu merak ettim aslında ne yapmam lazım dan sormak yerine yorumunuz nedir gibi bu durumda neler olabilir gibi görmekti hani burda hepimiz sütten çıkmış ak kaşık değiliz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladığım kadarıyla Amazondan dönüş oldu.
olmadı ya kolpa sıkıyorlar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom