Neler Yeni

Amazondan laptop iade etmek istiyorum ama kasasında ufak zedelenme var.

RoXaRy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ercan demir
İadeyi aldılar kanka
Kanka bende laptopu iade etcemde amazondan aldim ama urunu baska bi satici satiyo yani amazon degil. Senin aldigin laptopu amazonmu satiyodu yoksa baska satici mi? Venim pcyi iade alirmi ki acaba

mcem.esen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mustafa cem
Kanka bende laptopu iade etcemde amazondan aldim ama urunu baska bi satici satiyo yani amazon degil. Senin aldigin laptopu amazonmu satiyodu yoksa baska satici mi? Venim pcyi iade alirmi ki acaba
Kanka amazonda yardımcı olur bı sorunu yoksa muhtemelen alırlar

RoXaRy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ercan demir
Çok sağolun içim rahatladı bi sorunu yok cihazınya birde kargo kutusunun üstüne iade kodu etiketi felan olayı varmış sanırım onu eklersek daha hızlı olur diyo amazonda siz eklediniz mi?

Berkant29

80+
@mcem.esen dostum amazonun kendisinden laptop aldim ayni senin gibi bir ust modeli gitti indirime girdi. Benim de yarin ile 15 gun olacak iade olusturup onu alacagim ama sana bir sey danisicam. Windows yukleyip anahtari girmistim, etkinlestirmistim yani. Simdi freedos'a ceviriyim mi laptopu? Siz ne yaptiniz acaba cevirdiniz mi geri freedos'a windows yuklu gitti mi?

arturo

80+ Silver
@mcem.esen dostum amazonun kendisinden laptop aldim ayni senin gibi bir ust modeli gitti indirime girdi. Benim de yarin ile 15 gun olacak iade olusturup onu alacagim ama sana bir sey danisicam. Windows yukleyip anahtari girmistim, etkinlestirmistim yani. Simdi freedos'a ceviriyim mi laptopu? Siz ne yaptiniz acaba cevirdiniz mi geri freedos'a windows yuklu gitti mi?
Direk yollayabilirsiniz

Furkanozr

80+ Silver
Bu nasıl bir konu ya laptoba hasar verip iadeye yolluyorsun onlar iadeyi alıp ya satamazlar yada farketmeden hasarlı ürüne alıcıya göndercekler ayıptır utanmıyormusunuz iade etmeye

Top Bottom