Neler Yeni

Amazondan pc topluyorum parçalar uyumlu mu?

SAGE

80+
Taksitli de olsa işin sonunda 8-9 bin fazladan para ödeyeceksiniz. Hiç mantıklı değil. Emsal sistemleri vatandan 3 taksitle almanız daha mantıklı. 6 ay boyunca 5 bin₺ ödemek yerine 3 ay boyunca 6.700₺ ödersin 8 bin ₺ cebinde kalır. 29 bin ₺ gösterdiğiniz sisteme para verilmez.

egarim

80+
Vatan vade farksız 3 taksit yapıyor, 8k az para değil hocam monitör, kulaklık, klavye, mouse alırsınıx kaliteli olanlardan. Bence zorlayın vatandan alın.
https://www.itopya.com/phoenix-4060...0-dual-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-_h25854 itopyada bu var mesela, belki hoşunuza gider
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopyadan 6 taksit ile çoğu karta 24e geliyor bu sistem
hocam elimde yapıkredi var sadece 6ay taksit yapınca 30bin tl oluyor.
hadi diğer kartları ayarlayıp attığınız sistemi alıcak olsam taksite vericeğim 3bin tl yerine amazondan 25bin tl ye ssd ve kasa yükselterek vade farksız 6 taksit almak daha mantıklı olmuyormu

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Barış Seyhan
işlemciye gitti kafam, peki ekran kartı olarak ne önerebilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hazır sistemlerde konulan kasayı ve ssd yükseltince fiyat artıyor taksitte işin içine girince çok fark olmuyo hocam ondan dolayı kendim istediğim parçaları toplamayı düşündüm. hazır sistem tavsiyesi olarak ne önerebilirsiniz peki
Kasayı özelleştirip bu sistemi de alabilirsin. Taksit durumunu bilmiyorum ama.

nviten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sinan
hocam elimde yapıkredi var sadece 6ay taksit yapınca 30bin tl oluyor.
hadi diğer kartları ayarlayıp attığınız sistemi alıcak olsam taksite vericeğim 3bin tl yerine amazondan 25bin tl ye ssd ve kasa yükselterek vade farksız 6 taksit almak daha mantıklı olmuyormu
YapıKredi'de genel hazır sistem satan sitelerde fark etmeksizin 2 Taksit sınırı var bu arada. Bu tarihlerde ben de toplamaya çalıştığım için kontrol ediyorum World'e gösterilen taksit sayısı da YapıKredi için değil genel anlamda VakıfBank için anladığım kadarıyla. Çünkü ne denesem Banka tarafından belirlenen limit 2 yapıyor sadece. (Örneğin GamingGen 12 aya kadar gösteriyor ama ödemeye geçersen 2 Taksit limiti koyuyor. ) Bakacaksan da bilgin olsun, kendi tecrübe ettiğim kadarıyla böyle.
Amazon için taksit durumunu bilmiyorum fakat ben bu durumlardan dolayı fazla ücret ödememek için farklı bankaya bakma düşüncesinde oldum.

Ayrıca eğer bakmak istersen şimdi kontrol ederken buldum;

Şu sistem var. Fiyatı daha uygun en azından.

Son düzenleme:
Top Bottom