Neler Yeni

Amd 24.6.1 yazılımı hatalı mı ?

CylatiX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bora Barut
selam herkese amd nin yeni sürücüsünü kurdum ve battlefield 2042 oyunu açılırken şöyle bir ekran ile karşılaştım
c3a947a0-daaf-4228-8db3-166eb766043f.jpeg

Alt tab atınca düzeldi ve birkaç kez oyunu açıp kapadım bir daha böyle bir ekran gelmedi arkada ramleri boşaltsın diye bir program açıktı ondan dolayı mı oldu yoksa ekran kartında mı bir problem var? Veya yeni sürücü mü hatalı ? Ekran kartım rx 6700xt ilk defa böyle bir problem yaşıyorum sürücü güncelledikten sonra böyle oldu. Yardımlarınızı bekliyorum.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Yunus Şahin
Bir kerelik olduysa çok takılmaya gerek yok. Sürücü hatalı durumlar olabilir. Sürekli tekrarlarsa sorun var demektir. Onda da eski driver geçersin.

Ceasar123

80+ Silver
AMD yazılım problemleri, driver sorunları ile meşhurdur.
Eğer sürücü güncelledikten sonra bunlar yaşandı ise sorun bellidir direkt.
Sürücünüz sorun yaratıyor.
Mümkünse eski sürüme dönün.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
selam herkese amd nin yeni sürücüsünü kurdum ve battlefield 2042 oyunu açılırken şöyle bir ekran ile karşılaştımAlıntıyı görüntüle
Alt tab atınca düzeldi ve birkaç kez oyunu açıp kapadım bir daha böyle bir ekran gelmedi arkada ramleri boşaltsın diye bir program açıktı ondan dolayı mı oldu yoksa ekran kartında mı bir problem var? Veya yeni sürücü mü hatalı ? Ekran kartım rx 6700xt ilk defa böyle bir problem yaşıyorum sürücü güncelledikten sonra böyle oldu. Yardımlarınızı bekliyorum.
Güncelledikten sonra pc ye restart çektin mi?

CylatiX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bora Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Birkaç gün önce 24.6.1'e güncelledim. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
selam herkese amd nin yeni sürücüsünü kurdum ve battlefield 2042 oyunu açılırken şöyle bir ekran ile karşılaştımAlıntıyı görüntüle
Bende bir sıkınti yaratmadı yeni driverlar ama bir kerelik olduysa zaten sorun olmaz

Top Bottom