Neler Yeni

amd 5500 de valorantda 70 fps alıyorum lütfen yardım edin

woid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ömer
selamlar bu pc yi 2 hafta önce aldım ve bana ilk geldiğinde valorantda 250-350 fps arasında bir şey görüyordum ama bi ara baktığımda artık 150-230 fps arasıdna kaldı ve bazen 70 e kadar düştü valorant işlemci oynu olduğu için ilk işlemciden şüphelendim birkaç gün önce ryzeen master indirmiştim ama ayarlama filan yapmadım ondan şüpheleniyorum diğer oyunlarda bi fps kaybı göremedim lütfen yardım edin
Ekran Alıntısı.PNG

youtube linki:
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar yanlış fotoraf koydum ama youtube linkinden bakabilirsiniz şimdiden sağolun

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
selamlar bu pc yi 2 hafta önce aldım ve bana ilk geldiğinde valorantda 250-350 fps arasında bir şey görüyordum ama bi ara baktığımda artık 150-230 fps arasıdna kaldı ve bazen 70 e kadar düştü valorant işlemci oynu olduğu için ilk işlemciden şüphelendim birkaç gün önce ryzeen master indirmiştim ama ayarlama filan yapmadım ondan şüpheleniyorum diğer oyunlarda bi fps kaybı göremedim lütfen yardım edin Alıntıyı görüntüle
youtube linki:
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar yanlış fotoraf koydum ama youtube linkinden bakabilirsiniz şimdiden sağolun
Başka oyunlarda aynı sorunu yaşıyormusun? Valorant bazen spesifik olarak bazı modellere o sürüm için oluşan sorunlar yaratan güncellemeler yapabiliyor. Eğer başka oyunlarda aynı sorunu yaşamıyorsan gelecek güncellemeleri bekle bence.

• Beğen
Reaksiyonlar: woid

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Hocam valorant oyun içi görüntü çözünürlüğüne bi bakın bende bi ara kendi kendine 4k ya almıştı bende 70fps almaya başlamıştım bi ara ayarları kontrol ettim 1080p geri çektim düzledi belki sizdekide 1440p ye cekmiştir

Top Bottom