Neler Yeni

Amd 6600 msi mech sıcaklık

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Arkadaşlar msi mech model 6600 kullanıyorum bu kartı almadan önce çok ön yargıyla karşılaştım yanar alev alıyor vs gibi kartı otomatik ayarlarda kullandım yaklaşık 8 ay dan fazla kullanıyorum ve otomatik fan hızı olarak oyunlarda kendisini 83 fan hızlarına çıkartıyordu 60 dereceyi hiç geçmedim bu zamana kadar 65 derece görmedim desem yeridir az önce ilk defa msi afterburner den kendim ayar yaptım fan daha yavaş dönsün diye ve sonuçları size fotoğraf olarak bıraktım 10 dakika aralıksız oynadım 60 dereceyi geçmedi %60 fan ayarıyla ortlama bence müthiş bir şey sizce sorum kart modellerimi kötü oluyor ısıra neden veriyor yoksa kasanın kötü olmasımı . Forumda daha önce mech modelinin bu kadar soğuk çalışmayacağını idda eden arkadaşlarda oldu …

Ekler

• IMG_0111.jpeg
    IMG_0111.jpeg
    600.2 KB · Hit: 43
  • IMG_0108.jpeg
    IMG_0108.jpeg
    3.3 MB · Hit: 42

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Kürşat
O değil de ben ray'zen yazısına takıldım neden öyle :D Afterburner apk gibi duruyor.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Sadettin Y
kasa önemli, kasanin icindeki fanlar da önemli, kasanin konumlanmasi onemli, tabii ki icindeki kart da önemli. Ancak en onemlisi bence pcnin bulundugu ortam. iki gun once aile evindeydim ortam sicakligi yuksek yani kalorifer cart curt, ek olarak kasa kapali bir yerdeydi oda da küçüktü 65derecelerdeydim. Ayni oyun ayni kullanim bugün ogrenci evime geldim. odada uc kat montla oturuyorum tahminen ortam 7-8 derece arasinda. Ekran kartı ayni kullanimda 50dereceyi geçmedi.

bu gereksiz ornegin OZETİ: ortama bağlı sicaklik degisebilir. Genel olarak diger kartlarin ayni ortamlarda yapilan testlerinde mech model kartlar bir tik daha sicak çalışıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,679
Üyeler
141,474
Son üye
fatoş çelik
Top Bottom