Neler Yeni

Amd Asrock Challenger 6700xt 12 gb nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mirac Muhammed APAK
Bütçe
5000
Merhaba arkadaşlar. Aranızda yeni sayılırım. Ekran kartı arayışındayım. Amd asrock challenger 6700xt 12 gb modelini kullanan var mı ? veya tavsiye verir misiniz? şuan için sarı sitede fiyatı 5k civarında sizce değer mi?
Sadece kutusu var fatura ve garanti yok. Stres testinde 73-74 görmüş maksimum. Tavsiyelerinizi, bekliyorum. Teşekkürler.

Kaliteli bir model. Ama testi hangi ayarlarda ve kaç dakikada yapmış, fanlar yüzde kaç çalışmış, testi yaparken kasada mı yoksa uzay montajda mı yapmış bunlar önemli kriterler. Dikkat edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mirac Muhammed APAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaliteli bir model. Ama testi hangi ayarlarda ve kaç dakikada yapmış, fanlar yüzde kaç çalışmış, testi yaparken kasada mı yoksa uzay montajda mı yapmış bunlar önemli kriterler. Dikkat
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka bunu bıraktım. Şimdi Powercolor Red Devil 6700xt buldum. Amazon.jp ' den aldım diyor. 10 ay olmuş alalı, ama garanti bi nevi yok gibi sayabilirsiniz diyor. Ne yapabilirm önerin var mı ? Fiyat 5500 tl

Kaliteli bir model. Ama testi hangi ayarlarda ve kaç dakikada yapmış, fanlar yüzde kaç çalışmış, testi yaparken kasada mı yoksa uzay montajda mı yapmış bunlar önemli kriterler. Dikkat edin.
kanka bunu bıraktım. Şimdi Powercolor Red Devil 6700xt buldum. Amazon.jp ' den aldım diyor. 10 ay olmuş alalı, ama garanti bi nevi yok gibi sayabilirsiniz diyor. Ne yapabilirm önerin var mı ? Fiyat 5500 tl

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,210
İsim
Ahmet Sevinç

kanka bunu bıraktım. Şimdi Powercolor Red Devil 6700xt buldum. Amazon.jp ' den aldım diyor. 10 ay olmuş alalı, ama garanti bi nevi yok gibi sayabilirsiniz diyor. Ne yapabilirm önerin var mı ? Fiyat 5500 TL

kanka bunu bıraktım. Şimdi Powercolor Red Devil 6700xt buldum. Amazon.jp ' den aldım diyor. 10 ay olmuş alalı, ama garanti bi nevi yok gibi sayabilirsiniz diyor. Ne yapabilirm önerin var mı ? Fiyat 5500 TL
red devil modelide iyidir ama bence sende test ederek al

Bence yurtiçi garantili olanlara yönelin. O kartın ikinci el piyasası yoğun sayılır, bulursun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,345
Üyeler
145,164
Son üye
Loony55
Top Bottom