Neler Yeni

Yardım AMD driver oyunlar açılırken çökme sorunu

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Arkadaşlar AMD Software son sürüm yani 23.4.3 kullanıyorum 2 gündür video izlerken veya hareketli duvar kağıdı yaptıgımda 3 saniyede bir siyah erkan gel gitleri oluyor ve 2 gündür steamdaki oyunları açtıgımda oyun ya açılınca donuyor ya da açılınca siyah ekranda kalıyor. Valorantta ise oynarken bi anda crash yiyorum ve amd driverinde hata geliyor dosya olarak ekledim. Ve bu sorun aslında yoktu 2 gün önce basladı yani bu sürümü 15 gündür falan kullanıyorum hatalar yeni basladı sebebi nedir yaşayan bilen yardımcı olursa sevinirim.
Ekran kartı rx5600xt.

screenshot_257-png.533787

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Yunus Emre Arslan
Arkadaşlar AMD Software son sürüm yani 23.4.3 kullanıyorum 2 gündür video izlerken veya hareketli duvar kağıdı yaptıgımda 3 saniyede bir siyah erkan gel gitleri oluyor ve 2 gündür steamdaki oyunları açtıgımda oyun ya açılınca donuyor ya da açılınca siyah ekranda kalıyor. Valorantta ise oynarken bi anda crash yiyorum ve amd driverinde hata geliyor dosya olarak ekledim. Ve bu sorun aslında yoktu 2 gün önce basladı yani bu sürümü 15 gündür falan kullanıyorum hatalar yeni basladı sebebi nedir yaşayan bilen yardımcı olursa sevinirim.
Ekran kartı rx5600xt.

Eski ekrab kartında vardi bu sorun nefret ettim daha beter bir hata görmemiştim çözümü var ama hic bir sekilde ise yaramyodu bir bilmiyoeum. Amd tarafinda 6000 aşağısı alinmaz agam

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mahir
Ekran kartı rx5600xt.

Son sürüm çok sıkıntılı. Bende de 6700xt var güncellemeden sonra inanılmaz fazla hata aldım. Sürücüyü DDU ile kaldır ve kararlı bir sürücüyü yükle.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son sürüm çok sıkıntılı. Bende de 6700xt var güncellemeden sonra inanılmaz fazla hata aldım. Sürücüyü DDU ile kaldır ve kararlı bir sürücüyü yükle.
ddu ile kaldırdım ve eski sürümlerin çoğunu denedim fakat çoğunda problem oluyor hala , bildiğiniz kararlı sürücü hangisi hocam hangisini öneriyorsunuz tam olarak

Top Bottom