Neler Yeni

Öneri Amd ekran kartı hataları devam ediyor mu?

omerudun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ömer Udun
Selamun aleyküm.
Rx 7000 series ekran kartlarında hâlâ eskisi gibi wattman mavi ekran vs gibi hatalar veriyor mu?

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Hasan Enes
Hocam ben 570 kullanıyorum hata almıyorum yeni seriler daha da iyidir

omerudun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ömer Udun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

java

80+ Bronze
Aaaa olmadı şimdi bu. Ehh derken nasıl bi' eh? 😅😅 Ah ettirecek düzeyde mi?
Yani eskisine göre kesinlikle çözüldü. Eski amd ekran kartlı laptopımda neredeyse her ay hatalarla boğuşurken şuan yeni laptopımda (amd ekran kartı yine) 5 ayda bir falan geliyor. Bence normal bir değer. Ama asla sorunsuz olmayacak. Çünkü bu insan yapımı bir şey. :)

omerudun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ömer Udun
Yani eskisine göre kesinlikle çözüldü. Eski amd ekran kartlı laptopımda neredeyse her ay hatalarla boğuşurken şuan yeni laptopımda (amd ekran kartı yine) 5 ayda bir falan geliyor. Bence normal bir değer. Ama asla sorunsuz olmayacak. Çünkü bu insan yapımı bir şey. :)
Ondan yana sıkıntım yok kesinlikle. Dediğin gibi insan yapımı. Her hafta beş yeri gelir on defa vermesin de gerisi mühim değil. Öyle beş ayda bir hata sorun sayılmaz pek. 😊

• Beğen
Reaksiyonlar: java

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Nvidia tarafında yaşadığın başlıca sıkıntılardan bahseder misin rica etsem?
çözünürlük sıkıntısı(özel- sanal-ve ölçeklendirilmiş çözünürlükler)bunlarda driver güncellerken eğer sıkıntı olursa format gerekiyor full siyah ekran oluyor en büyük sıkıntı bu birde fsr destekli oyunlar dlss3 destekli oyunlardan fazla ve yaygın

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Nvidia olsun 15 fps düşük olsun hocam al geç saçma saçma yok şu guncellememi geldi niye ekran gitti vs uğraşma al nvida kafan rahat olsun
Objektiflik göremedim yurt dışında amd daha pahalı TRDE ise nvidia amd kullanıcı şikayetlerinin yaklaşık% 75ini dikkate alıyor nvidiada ise böyle bir durum yok bu arada hangi kartı almayı planlıyorsunuz 7700xt ise 4060ti ile karşılaştırmaya gerek yok alın

Top Bottom