Neler Yeni

Amd ekran kartlarında sorun yaşayan var mı ?

ice3h

80+ Bronze
Bence elektronik işi şans işi. Başkasında olan problem sizde de olacak değil. Basit bir inceleme sonrası alınabilir diye düşünüyorum.

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Mert
7800xt, aldığım günden beri (Mayıs) hiçbir sorun yaşamadım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende 6700xt var gow ragnarokta çok nadir 1ms kadar beyaz oluyor ekran sonra gidiyor memnunum ama
hiç sistem dizmedim kaliteli olsun istiyorum problem olmasın ve vram yüksek ve ekonomik olsun bunları istiyorum amd mi nvidia mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

7800xt, aldığım günden beri (Mayıs) hiçbir sorun yaşamadım.
nvidia almıyacağım büyük ihtimalle ama sıkıntı çıkmasını istemiyorum vram fazla olsa nvidia kesin alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Elvan Emircan
hiç sistem dizmedim kaliteli olsun istiyorum problem olmasın ve vram yüksek ve ekonomik olsun bunları istiyorum amd mi nvidia mı ?
Nvidia 40 serisi alcaksan dlss3 kurtarıyor amd tarafı saf güç üzerinden ilerliyor ancak fiyatlar daha uygun amd tarafında ben oyunlarda rtx açmam dersen amd he açarım dersen biraz üst sekmente bak derim rtx çok fps düşürüyor Benim kart 12gb ve yetiyor ilerde yetmez illaki

hakan32

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Hakanbey
Giriş ve orta seviyede AMD Üst seviyede Nvidia tercih edebilirsin. PSU kaliteli olduktan sonra AMD ekran kartlarında genelde Sorun yaşamazsın 7000 serisinde bir çok sorunu çözdüler gönül rahatlığı ile alabilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Giriş ve orta seviyede AMD Üst seviyede Nvidia tercih edebilirsin. PSU kaliteli olduktan sonra AMD ekran kartlarında genelde Sorun yaşamazsın 7000 serisinde bir çok sorunu çözdüler gönül rahatlığı ile alabilirsin.
oh bee sonunda içim rahatladı. çok teşekkürler yorumunuz için.

benim istediğim kart rx 7700 xt sıkıntı çıkmaz değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim kart 4060 bazı yerlerde tokatlıyor vram önemli tabikide işlemci seçimide önemli bütce ne kadar ?
7500f 35 bin tl full sistem

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Mert Uysal
Dusunsene ekran karti aliyorsun para veriyorsun sorun olur mu diye sordurmak birakmak zorunda birakiyor , guncelleme geldiginde yapip yapmama arasinda kararsiz kaliyorsun hatalar olur mu vs diye . Sifir para verip aldigin urunde sorun olur mu diye dusundurenler sagolsun

Top Bottom