Neler Yeni

Amd ekran kartlarında sorun yaşayan var mı ?

Dusunsene ekran karti aliyorsun para veriyorsun sorun olur mu diye sordurmak birakmak zorunda birakiyor , guncelleme geldiginde yapip yapmama arasinda kararsiz kaliyorsun hatalar olur mu vs diye . Sifir para verip aldigin urunde sorun olur mu diye dusundurenler sagolsun
en iyisi ben amd ekran kartına bulaşmıyım 7600 işlemci biraz idare eder ekran kartını daha sonra alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok bi fark yok aralarında oc yapcaksan 7600 diye biliyorum o topa girme babalar gibi al pcni arkana yaslan 30 ocakta spiderman 2 de geliyormuş pc ye
7600 ekran kartı var içinde şimdi amd ekran kartında sıkıntı çıktı ne yapıcam o yüzden sonra ekran kartını alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Elvan Emircan
en iyisi ben amd ekran kartına bulaşmıyım 7600 işlemci biraz idare eder ekran kartını daha sonra alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

7600 ekran kartı var içinde şimdi amd ekran kartında sıkıntı çıktı ne yapıcam o yüzden sonra ekran kartını alırım
Sen bilirsin ekstra garanti vb durumuda var ki amd iyi bence

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
2 yıldır rx6600xt kullanıyorum yazılımsal donanımsal herhangibir sıkıntı çıkmadı.
Sıcaklık değerleride normal öyle herkesin abarttığı gibi kışın doğalgaza gerek kalmadı vs tamamen uydurma şeyler.

Top Bottom