Neler Yeni

AMD FSR 3.0 Hangi kartlara geliceğini ve ilk hangi oyunlara geliceği açıklandı

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Amd Fsr 3.0 Biliyorsunuzki Starfield ile duyurulması bekleniyordu ama dün duyuruldu bilmeyenler varsa hepsini aşşağıda amdnin resmi sitesinden aldığım bilgilerle açıklıyorum bu konu hakkımdaki bilgimide aşşağıda belirticeğimdir

AMD FSR 3.0 DLSS 3 KARŞISINDA RAKİP OLABİLECEKMİ 2 KAT FPS VEREBİLECEKMİ ?

Ben şahsen amd fsr 3'de frame generition beklemiyordum ama geliceği belirtildi ve bu da demek oluyorki 2 kat fps yani evet verebilecek

large

HANGİ KARTLARA GELİCEK?

Frame generition özelliği Amd tarafında RX 5700 üstündeki kartları Desteklenicek Önerilen RX 6000 Üstü Nvdia Tarafında ise RTX 200 serisi üstü destekleyen RTX 3000 serisi üstü önerilen
Supported and Recommended Hardware for using AMD FSR 3 with Upscaling and Frame Generation
AMDNVIDIA
Supported:
AMD Radeon™ RX 5700 and above
Recommended:
AMD Radeon™ RX 6000 Series and above
Supported:
NVIDIA GeForce RTX™ 20 Series and above
Recommended:
NVIDIA GeForce RTX™ 30 Series and above

Fsr 3.0 destekliyecek ama frame generition desteklemiyecekler Amd tarafında RX590 üstü destekliyecek önerilen RX5000 serisi üstü destekliyecek Nvdia tarafında ise GTX 10 serisi ve üstü destekliyecek önerilen RTX 2000 ve üstü
Supported and Recommended Hardware for using AMD FSR 3 with Upscaling ONLY
AMDNVIDIA
Supported:
AMD Radeon™ RX 590 and above
Recommended:
AMD Radeon™ RX 5000 Series and above
Supported:
NVIDIA GeForce® GTX 10 Series and above
Recommended:

İLK HANGİ OYUNLARA GELİCEK ?

large

Gelicek 12 tane oyun burdan dikkatımı çeken cyberpunk :D
ÖNEMLİ BİLGİ:Fsr 3.0 ilk Immortals of Aveum,Forspoken Oyunları ile çıkması bekleniyor

DÜŞÜNCELERİM:Bence rx 5000 serisinin bile frame generition desteklemesi mükemmel rtx 3000 ve 2000 kullanıcıları içinde frame generition sevindirici bir haber olmuştur umarım starfield dlss ile çıkmayacak bende fsr 3.0 ile oynarım diye düşünüyordum çıkınca ön yükleme bile yapmıştım ama maalesef :( ileride çıkıcaktır büyük ihtimal

Meraklısı İçin bütün bilgiler: https://community.amd.com/t5/gaming/first-look-at-amd-fidelityfx-super-resolution-3/ba-p/626581

sorularınız varsa sorabilirsiniz iyi günler
FSR 2.1 1000 serisi kartları destekliyor değil mi hocam?

Tsunade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Tsunade m
Rx6400 gibi güçsüz bir kartta sırf güncel diye Frame generition gelirmi
gelicek hocam rx 5700 ve üstüne geliyor hatta sizinki önerilen bence hafife almayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

FSR 2.1 1000 serisi kartları destekliyor değil mi hocam?
gtx 1000 serisindenmi hocam evet destekliyor hatta gt 710 bile desteklediğini hatırlıyorum

Joker_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Ahmet Özsu
Amd Fsr 3.0 Biliyorsunuzki Starfield ile duyurulması bekleniyordu ama dün duyuruldu bilmeyenler varsa hepsini aşşağıda amdnin resmi sitesinden aldığım bilgilerle açıklıyorum bu konu hakkımdaki bilgimide aşşağıda belirticeğimdir

AMD FSR 3.0 DLSS 3 KARŞISINDA RAKİP OLABİLECEKMİ 2 KAT FPS VEREBİLECEKMİ ?

Ben şahsen amd fsr 3'de frame generition beklemiyordum ama geliceği belirtildi ve bu da demek oluyorki 2 kat fps yani evet verebilecek

large

HANGİ KARTLARA GELİCEK?

Frame generition özelliği Amd tarafında RX 5700 üstündeki kartları Desteklenicek Önerilen RX 6000 Üstü Nvdia Tarafında ise RTX 200 serisi üstü destekleyen RTX 3000 serisi üstü önerilen
Supported and Recommended Hardware for using AMD FSR 3 with Upscaling and Frame Generation
AMDNVIDIA
Supported:
AMD Radeon™ RX 5700 and above
Recommended:
AMD Radeon™ RX 6000 Series and above
Supported:
Recommended:
NVIDIA GeForce RTX™ 30 Series and above

Fsr 3.0 destekliyecek ama frame generition desteklemiyecekler Amd tarafında RX590 üstü destekliyecek önerilen RX5000 serisi üstü destekliyecek Nvdia tarafında ise GTX 10 serisi ve üstü destekliyecek önerilen RTX 2000 ve üstü
Supported and Recommended Hardware for using AMD FSR 3 with Upscaling ONLY
AMDNVIDIA
Supported:
AMD Radeon™ RX 590 and above
Recommended:
AMD Radeon™ RX 5000 Series and above
Supported:
NVIDIA GeForce® GTX 10 Series and above
Recommended:

İLK HANGİ OYUNLARA GELİCEK ?

large

Gelicek 12 tane oyun burdan dikkatımı çeken cyberpunk :D
ÖNEMLİ BİLGİ:Fsr 3.0 ilk Immortals of Aveum,Forspoken Oyunları ile çıkması bekleniyor

DÜŞÜNCELERİM:Bence rx 5000 serisinin bile frame generition desteklemesi mükemmel rtx 3000 ve 2000 kullanıcıları içinde frame generition sevindirici bir haber olmuştur umarım starfield dlss ile çıkmayacak bende fsr 3.0 ile oynarım diye düşünüyordum çıkınca ön yükleme bile yapmıştım ama maalesef :( ileride çıkıcaktır büyük ihtimal

Meraklısı İçin bütün bilgiler: https://community.amd.com/t5/gaming/first-look-at-amd-fidelityfx-super-resolution-3/ba-p/626581

sorularınız varsa sorabilirsiniz iyi günler
Ya ben olayı tam anlamadım. GTX 1650 kartım ile fsr 3.0'da fsr 2.0'dan daha fazla fps alabilecek miyim?

Tsunade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Tsunade m
Ya ben olayı tam anlamadım. GTX 1650 kartım ile fsr 3.0'da fsr 2.0'dan daha fazla fps alabilecek miyim?
evet hocam ama frame generetion yok maalesef ama yinede fsr 3.0 ile tabikide daha yüksek fps alırsınız dlss 3.5 gibi olmazsa

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
gelicek hocam rx 5700 ve üstüne geliyor hatta sizinki önerilen bence hafife almayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

gtx 1000 serisindenmi hocam evet destekliyor hatta gt 710 bile desteklediğini hatırlıyorum
Ya FSR 3.0 desteklememesine aşırı üzüldüm.

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
kahvecirüstem
bilmiyorum hocam rx 5000 serisini pek bir göz atıcağım gücüne vsde :/ sizin adınıza üzüldüm gerçekten kötü bir şey para verip alıyorsun senin kullanamadığın teknolojiyi başka bir ekran kartı kullanıcısı kullanabiliyor
3050yi tokatlıyor benim ekran kartı benim bildiğim. Ama amd kullanıcı dostu olacam diye kendi müşterisini mağdur ediyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,427
Üyeler
152,896
Son üye
ToprakFalcioglu
Top Bottom