Neler Yeni

AMD işlemci İNTELi artık dövüyor

IOTCORE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kadem Can
duruma dolar kur şeklinde bakma ama ben pazarda ki seçenekten bahsediyorum mantıklı düşün pazarın tek sahibi tek lideri alınabilecek tek marka Intel olsa, herkes intelden alsa. Bu sefer piyasayı kendisi belirler, Bizde alınacak tek marka Intel oldugu için Intel alırız, Ama bu rekabet ne olursa olsun biz kullanıcının yararınadır
banane pazardanki ben ulkeme giriş fiyatına bakarım amd isterse buzullarda satsın önemli olan bizim ulkemizde satış yaparken ona göre fiyat belirlemesi gerisi bizi ilgilendirmiyor

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,708
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
duruma dolar kur şeklinde bakma ama ben pazarda ki seçenekten bahsediyorum mantıklı düşün pazarın tek sahibi tek lideri alınabilecek tek marka Intel olsa, herkes intelden alsa. Bu sefer piyasayı kendisi belirler, Bizde alınacak tek marka Intel oldugu için Intel alırız, Ama bu rekabet ne olursa olsun biz kullanıcının yararınadır
Moore yasalarını ben yanlış anlamadıysam öyle bir şey olamaz. :d

enezzers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
enes durmuşçelebi
Moore yasalarını ben yanlış anlamadıysam öyle bir şey olamaz. :d
kral şimdi sen şunu mu iddia ediyorsun amd piyasada olmasa intel tek güçlü şirket olsa, diğer şirketler yan şirket olsa, İntel 1500 e satacağı işlemciyi 1750 ye satamaz mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

banane pazardanki ben ulkeme giriş fiyatına bakarım AMD isterse buzullarda satsın önemli olan bizim ulkemizde satış yaparken ona göre fiyat belirlemesi gerisi bizi ilgilendirmiyor
brom nasıl bir mantıklı böyle düşünüyorsun anlamıyorum

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Ben böyle düşünüyorum. Hem fiyat olarak hem kalite olarak AMD kendisini pazarda aşırı geliştirdi. Zen mimarisiyle çok iyi performanslar çıkarıyor. Şuanda bir çok kişi tercih ediyor ve bu gidişle AMD pazar lideri olacak. Sizin görüşleriniz nedir ? Sizde AMD mi İNTEL mi ?
Oyunlarda hala İntel in önde olduğunu düşünüyorum. Ryzen işlemcilerin çok iyi soğutulması da gerekiyor.

IOTCORE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kadem Can
satamaz kardeşim bir yasa vardır sanıyormusunki her istediğine satabilir olurmu öyle şey ne kadar pahalı bir o kadar vergi demek bunu göze alabilirmiki yemz bana göre

• Beğen
Reaksiyonlar: Jaws

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Ben böyle düşünüyorum. Hem fiyat olarak hem kalite olarak AMD kendisini pazarda aşırı geliştirdi. Zen mimarisiyle çok iyi performanslar çıkarıyor. Şuanda bir çok kişi tercih ediyor ve bu gidişle AMD pazar lideri olacak. Sizin görüşleriniz nedir ? Sizde AMD mi İNTEL mi ?
Özellikle masaüstünde çok iyi bir tercih AMD, laptoplar için intel daha iyi. 4000 serisi işlemcilerle laptopları da almak istiyorlar.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
ATHLON 64 zamanı geldi aklıma. Tekel davaları vb. İntel çok para ödedi AMD' ye. Bu iki firma zamanında beraber bile çalıştılar.

enezzers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
enes durmuşçelebi
ATHLON 64 zamanı geldi aklıma. Tekel davaları vb. İntel çok para ödedi AMD' ye. Bu iki firma zamanında beraber bile çalıştılar.
Bu videonun hoşuna gideceğini düşünüyorum izlemeni tavsiye ederim su gibi aktı gitti çok detaylı delilli bilgi paylaşımı var bro

satamaz kardeşim bir yasa vardır sanıyormusunki her istediğine satabilir olurmu öyle şey ne kadar pahalı bir o kadar vergi demek bunu göze alabilirmiki yemz bana göre
kardeş amd ekran kartlarının kalitesi ve uygun fiyatından dolayı nvidia nın bu sene kartlarda indirime gitmesi senin için hiç bir şey ifade etmiyor mu ?

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Yani AMD işlemci tarafında olsun ekran kartı tarafında olsun rakiplerini sollamaya başladı
Pazar Lideri oldu bile bence :)
Ekran kartında nasıl sollamay başladı ya? Hâlâ daha üst-orta düzey ekran kartlarında resmen çırpınıyor. Nvidia son çıkarttıkları ekran kartlarında AMD yi küçüledi ama gelecek olan Nvidia kartları aynı 1000 serisinde olduğu gidi AMD yi ezip geçecektir diye düşünüyorum. He tabi mobil tarafında AMD yok bile.

Bi tek 5700/5700XT çıktı diye solluyor olmuyor.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bu videonun hoşuna gideceğini düşünüyorum izlemeni tavsiye ederim su gibi aktı gitti çok detaylı delilli bilgi paylaşımı var bro

kardeş AMD ekran kartlarının kalitesi ve uygun fiyatından dolayı Nvidia nın bu sene kartlarda indirime gitmesi senin için hiç bir şey ifade etmiyor mu ?
AMD ile İntelin kavgası bizi kazandırıcak orası kesin. İster intel olsun ister AMD hangisi ucuza YETERLİ performansı veriyor ise o alınmalı. Gelecekte İntel ucuza gelirse düşünmeden İntel alabilirim. AMD için aynen geçerli bunlar. İki firmada güzel işlemciler yapıyor.

Jaws

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Emre Şimşek
Instagram
emresmskk
Steam
Jexansx
Ekran kartında nasıl sollamay başladı ya? Hâlâ daha üst-orta düzey ekran kartlarında resmen çırpınıyor. Nvidia son çıkarttıkları ekran kartlarında AMD yi küçüledi ama gelecek olan Nvidia kartları aynı 1000 serisinde olduğu gidi AMD yi ezip geçecektir diye düşünüyorum. He tabi mobil tarafında AMD yok bile.
Kankam bizim senle bu konuyu tartışmamız bi sonuca bağlamicak sen NVİDİA cısın ben AMD ciyim :D
Klasik AMD - NVIDIA kavgası olur :D,
tabii ki görüşünü bilgine saygım sonsuz ben her zaman AMD yi tercih ederim A serisi ve R serisi hariç :)

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
GTX 1060 vakalarında 1050 vakalarında gördük. Nvidia' nın 1000 serisi ile kimseyi ezdiği diye bir olay yok. 16 serisi çok F/P bir tek. 1060 RX 580 fiyatındayken 1050 rx 570' den pahalıyken 1000 serisini övmeyin.

enezzers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
enes durmuşçelebi
şuanda lider tabi ki 2080-2080 S- 2080 Tİ ile açık ara lider ama olay şurada 5700 XT ekran kartının rakini 2070 SUPER ve aralarında çok ciddi fiyat farkı var kardeşim

Top Bottom