Neler Yeni

AMD İşlemciyle beraber fan geliyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay
Böyle bir sisteme karar kıldım forumdan gelen önerilerle fakat duyduğuma göre AMD Yanında fan göndermiyormuş veya üstünde işte hakim değilim konuya. Bu sisteme en üst sıradaki en ucuz olan fanı eklesem kişiselleştirme bölümünden ısınma problemi olur mu?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,106
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Hazır sistemde geliyor tabii ki mecbur.

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Bünyamin
Böyle bir sisteme karar kıldım forumdan gelen önerilerle fakat duyduğuma göre AMD Yanında fan göndermiyormuş veya üstünde işte hakim değilim konuya. Bu sisteme en üst sıradaki en ucuz olan fanı eklesem kişiselleştirme bölümünden ısınma problemi olur mu?
Hocam kule tipi soğutma öneririm

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Bünyamin
Hocam DDR 4 sistem yerine DDR 5 e geçiş yapsaniz daha iyi olur bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır fan mecbur gelir hazır sistemlerde benim sistemim de hazır sistemdi amd sistem fan geldi
Çok teşekkür ederim son olarak ek fan eklemem gerekiyor diyorsunuz değil mi kule tipi ısınma problemi yaşamamak için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam DDR 4 sistem yerine DDR 5 e geçiş yapsaniz daha iyi olur bence
Bir çok forumu ve discord adreslerini gezdim sistemler toplandı sağolsun en son bunlar arasında tercihen bunu seçtim hiç anlamadığım için 4 günde toplayabildim önerin için çok teşekkür ederim ama artık değişmek istemiyorum 🙂↕️

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Bünyamin
Çok teşekkür ederim son olarak ek fan eklemem gerekiyor diyorsunuz değil mi kule tipi ısınma problemi yaşamamak için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir çok forumu ve discord adreslerini gezdim sistemler toplandı sağolsun en son bunlar arasında tercihen bunu seçtim hiç anlamadığım için 4 günde toplayabildim önerin için çok teşekkür ederim ama artık değişmek istemiyorum 🙂↕️
Hocam tabi bu sistemi almak sizin kararınız ama artık Yavas yavas DDR 4 sistemlerin ömrü bitiyor DDR 5 sistemler toplamaya basladi millet

Fan olarak da ucuz bir kule tipi alsanız bile işinizi görür gayet stok fan ile ısınır hele bu yaz aylarında

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
yunusemre
gelıyor tabıkı

Top Bottom