Neler Yeni

Amd kartlarda rt durumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ErayAkman
Şuan amd ve nvidia kartlar arasındaki rt ve dlss performansı ne durumda fsr 2.0 da amd dlss yetişdi diye biliyorum rt teknolojisi olarak aralarında çok bi fark varmı ?

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ahmet ylmz
Şuan amd ve nvidia kartlar arasındaki rt ve dlss performansı ne durumda fsr 2.0 da amd dlss yetişdi diye biliyorum rt teknolojisi olarak aralarında çok bi fark varmı ?
knk amd kullanıyorum güzel kötü değil ama nvidia bi başka be yani aynı fiyata amd ve nvidiayı karşılaştırısan amd geçer ama durum 4 k ve 2k ya geldi mi nvidia teknolojisi bayağı işe yarıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ErayAkman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nvidia dlss özeliğini karta entegre etmiş amd ise yazılım olarak veriyor o yüzden önde olması normal gibi fakat aralarındaki fiyat farkı düşündürüyor

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ahmet ylmz
nvidia dlss özeliğini karta entegre etmiş amd ise yazılım olarak veriyor o yüzden önde olması normal gibi fakat aralarındaki fiyat farkı düşündürüyor
yani fiyat baya bi fark var ama dlss 3 geliyo mükemmel olucak

NightWish2434

80+ Silver
amd de Ray Tracing açar isen fps düşer. yani nvidia rtx konusunda acımıyor. fakat amd'ninde önü açık. dlss ile fsr çok yakında eşitlenir bence (4000 serisi sayılmaz ise), yavaş yavaşta olsa amd yetişiyor bunu işlemciden görüyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani fiyat baya bi fark var ama dlss 3 geliyo mükemmel olucak
dlss 3 gelmeyecek sanırım 3000 serisine

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Daha çok ekmek yemesi lazım amd nin. Rx 6700 xt fsr 2.0 da hala azınmayacak hatalar var. Şahsen ben fsr kapalı kullanıyorum oyunları fps 60+ olduğu için. Ama ileride işime yarar

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Amd 7000 serisinin oyun performansı daha iyi ve güç tüketimi düşük olur eski serilerine göre görelim bakalım nedir ne değildir ?

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ahmet ylmz
Daha çok ekmek yemesi lazım amd nin. Rx 6700 xt fsr 2.0 da hala azınmayacak hatalar var. Şahsen ben fsr kapalı kullanıyorum oyunları fps 60+ olduğu için. Ama ileride işime yarar
bende rx 6700 xt kullanıyorum fsr2.0 bazen çok fps kaybnettiriyor

NightWish2434

80+ Silver
memnun musun ekran kartından?

bende rx 6700 xt kullanıyorum fsr2.0 bazen çok fps kaybnettiriyor

Amd 7000 serisinin oyun performansı daha iyi ve güç tüketimi düşük olur eski serilerine göre görelim bakalım nedir ne değildir ?
ne zaman çıkıyor?

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ahmet ylmz

ne zaman çıkıyor?
ekran kartımdan memnunum tam bi fps canavarı ama mesela gow 4k ya alınca ve ya 2 k ya lınca fps baya bi düşüş oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,020
Üyeler
151,487
Son üye
RuzgarY
Top Bottom