Neler Yeni

Amd mi NVİDİA mı ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen
Bütçe
22000
AMD mi NVIDIA mı?
Selam hazır sistem alacağım işlemci R5 5600 ekran kartı ise RTX 4060 sorum şu ekran kartını DLSS gibi teknolojilerinden dolayı NVIDIA almak istiyorum ama AMD'ninde daha düşük fiyata aynı performansı veren ekran kartları var.Bazılarıda 4060'ın çok kötü bir kart olduğunu düşünüyor ne yapmalıyım.
Almayı düşündüğüm sistem:

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ibrahim
8gb ise alma 16 ise ve fiyatı da makulsa alınabilir dlss 3 manyak bir teknoloji hikayeli oyunlarda performanı fena katlıyor

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Gurkan
AMD mi NVIDIA mı?
Selam hazır sistem alacağım işlemci R5 5600 ekran kartı ise RTX 4060 sorum şu ekran kartını DLSS gibi teknolojilerinden dolayı NVIDIA almak istiyorum ama AMD'ninde daha düşük fiyata aynı performansı veren ekran kartları var.Bazılarıda 4060'ın çok kötü bir kart olduğunu düşünüyor ne yapmalıyım.
oyun ıcın alıncasaksa amd ama edıt render ıslerı yapılacaksa nvıdıa

Gojira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Ali alperen
AMD mi NVIDIA mı?
Bence biraz daha para koyup rx 7600xt li sistemlere bakmalisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
umut aytekin
AMD mi NVIDIA mı?
Ekran kartı Nvidia'dan alınır. Değişmeyen kural.

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ahmet

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Eren
Dlss 3 müş aynen kardeşim zaten yedi yirmi dört aaa oyunlar oynuruz ya çok işimize yaradı. Bunun gibi tek bi noktayı hedef alan sebeplerden nvidia önermeyin diyin kararlı sorun çıkarmaz reflex vs özellikleri var ne biliyim sadece dlss3 ten hiçbir şey olmuyor kart alacaksanız sırf bi özellik için almayın. Şahsi düşüncem en önemli şey iki taraf içinde ucuz fiyat yakalamaya çalış ne nvidia ne amd müşteri değil sen müsterisin ona göre seçim yap

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Mehmet emre börekçi

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,396
İsim
Selim
Fanboylukla alakası yok olayın nvidia kullandım şu ana kadar ama amd kartlar daha f/p duruyor
Maalesef ülke fanboylarla dolu sen f/p ararsın başkası performans kalite arar yani herkesin hedeflediği şey farklı ve bütçesi neye yetiyorsa onu alır ama parası sırf yetmiyor diye Nvidia kötüleyen fanboylar fazlasıyla var ülkede 🤷

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,554
Üyeler
151,570
Son üye
HacıShaker
Top Bottom