Neler Yeni

AMD Mİ NVİDİA MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf İlker Duman
İyi Günler,
Ben El Capitan almayı planlıyorum fakat AMDekran kartlarının sürücü güncellemeleri gelmediğini ya da geç geldiğini, sistemlerde-oyunlarda uyumları konusunda NVIDIA tercih ediliyor. Eski sistemim NVIDIA idi ve eğer El Capitan'ı RTX 2060 yapmazsam AMD seçmek zorunda kalıcam ama RTX 2060 eklemek fiyatı çok arttırıyor. AMD Ekran kartlarının sürücü sorunu ve yeni oyunlar çıktığında vs. sıkıntı çıkardığını duyunca çok ikilemde kaldım. Sizce ne yapayım ve AMD ekran kartı seçmem bana sıkıntı oluşturur mu.
NOT: Bu sistemi yazılım ve proglamlamada da kullanacağım, o uygulamalarda vs. zorluk çıkartır mı?

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Sistem için bütçeniz nedir bazı programlari amd ekran kartlari desteklemiyor

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
İyi Günler,
Ben El Capitan almayı planlıyorum fakat AMDekran kartlarının sürücü güncellemeleri gelmediğini ya da geç geldiğini, sistemlerde-oyunlarda uyumları konusunda Nvidia tercih ediliyor. Eski sistemim Nvidia idi ve eğer El Capitan'ı RTX 2060 yapmazsam AMD seçmek zorunda kalıcam ama RTX 2060 eklemek fiyatı çok arttırıyor. AMD Ekran kartlarının sürücü sorunu ve yeni oyunlar çıktığında vs. sıkıntı çıkardığını duyunca çok ikilemde kaldım. Sizce ne yapayım ve AMD ekran kartı seçmem bana sıkıntı oluşturur mu.
NOT: Bu sistemi yazılım ve proglamlamada da kullanacağım, o uygulamalarda vs. zorluk çıkartır mı?
Forumda böyle başlıklardan bıktım sanki sidik yarıştırıyorsunuz bir de fanboylar var Ne amd almanız ne de nvidia almanız sıkıntı olmaz.

beritankorkusuz

80+ Silver
İyi Günler,
Ben El Capitan almayı planlıyorum fakat AMDekran kartlarının sürücü güncellemeleri gelmediğini ya da geç geldiğini, sistemlerde-oyunlarda uyumları konusunda Nvidia tercih ediliyor. Eski sistemim Nvidia idi ve eğer El Capitan'ı RTX 2060 yapmazsam AMD seçmek zorunda kalıcam ama RTX 2060 eklemek fiyatı çok arttırıyor. AMD Ekran kartlarının sürücü sorunu ve yeni oyunlar çıktığında vs. sıkıntı çıkardığını duyunca çok ikilemde kaldım. Sizce ne yapayım ve AMD ekran kartı seçmem bana sıkıntı oluşturur mu.
Cevabı Burada Tıkla

beritankorkusuz

80+ Silver

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Sistem için bütçeniz nedir bazı programlari AMD ekran kartlari desteklemiyor
Hangi oyun hangi progran amd kart desteklemiyor fanboyluk yapacaksanız da dayandığınız bir şey olsun quadro kart isteyen programlardan mı bahsediyorsun sanki rtx 2060 quadro böyle başlıklardan yoruldum her bütçede farklı bir kart tercih edilebilir.

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Hangi oyun hangi progran AMD kart desteklemiyor fanboyluk yapacaksanız da dayandığınız bir şey olsun quadro kart isteyen programlardan mı bahsediyorsun sanki rtx 2060 quadro böyle başlıklardan yoruldum her bütçede farklı bir kart tercih edilebilir.
Ben arkadaşa quadro kart alın demedim amd bazı programları desteklemiyor o kadar 2060 da desteklmiyor olabilir ben sadece nvidia nın destekleyip amd nin desteklemediğinden bahsettim benimle uğraşmak yerine arkadaşa yardımcı olun bence burası forum insanlar burada birbirine yardım etmeye çalışıyor evdeki sinirinizi burada boşaltmak doğru bir hareket değil.

Nasus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
serdar kanbir
fiyat fp olarak amd kalite olarak nvidia YANİ EŞİT

beritankorkusuz

80+ Silver

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Ben arkadaşa quadro kart alın demedim AMD bazı programları desteklemiyor o kadar 2060 da desteklmiyor olabilir ben sadece Nvidia nın destekleyip AMD nin desteklemediğinden bahsettim benimle uğraşmak yerine arkadaşa yardımcı olun bence burası forum insanlar burada birbirine yardım etmeye çalışıyor evdeki sinirinizi burada boşaltmak doğru bir hareket değil.
Ne bu desteklemeyen program adrenalin veya geforce experience dan bahsetmiyoruz heralde.

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,364