Neler Yeni

AMD Mİ NVİDİA MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf İlker Duman
Forumda böyle başlıklardan bıktım sanki sidik yarıştırıyorsunuz bir de fanboylar var Ne AMD almanız ne de Nvidia almanız sıkıntı olmaz.
Öncelikle şöyle, ben bir kere pc sahibi oldum o da nvidia idi, pek bilgim yok ve her şeye güvenemiyorsun, dolayısıyla başlık açtım. Ben sadece bilgi almak için açtım ordan burdan konuşulanlar doğru mu değil mi güvenemeyince bu ortamda cevapları merak ettim. Yardımcı olan herkese teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem için bütçeniz nedir bazı programlari AMD ekran kartlari desteklemiyor
Şimdi şöyle, el capitanda hdd ekleyince 6500 e çıkıyor ben ekran kartı olarak nvidia olsa daha iyi olur dediler onun için kafam karıştı incehesap.com da da bir tek en uygun rtx2060 var...

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
Bakıyorum da böyle olmuyor en iyi ekran kartını Corsair üretir bir kere.
İşte böyle insanları forumdan banlamak lazım bilmeden konuşuyor. Corsair ekran kartı üretmiyor bir kere? Cooler Master RTX 2080 RGB Edition dururken? Cidden anlamıyorum bazen.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
İşte böyle insanları forumdan banlamak lazım bilmeden konuşuyor. Corsair ekran kartı üretmiyor bir kere? Cooler Master RTX 2080 RGB Edition dururken? Cidden anlamıyorum bazen.
Çok yanlış tmm cooler master anakartları çok iyi olabilir ama ekran kartında ya corsair ya da nzxt tercih ederim.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Ya şöyle bakıyorum forumda ne kadar bilgisiz insanlar var Power Boost RTX 3080 Tİ 16 GB ile RX 5900 XT 16 GB dururken onlar alınır mı? Hem sizin dediğiniz markalar ekran kartı da üretmiyor.

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Ya şöyle bakıyorum forumda ne kadar bilgisiz insanlar var Power Boost RTX 3080 Tİ 16 GB ile RX 5900 XT 16 GB dururken onlar alınır mı? Hem sizin dediğiniz markalar ekran kartı da üretmiyor.
Ne powerboost gibi kalitesiz bir markadan ekran kartı alacak değilim ekran kartlarında cherry mx switch kullanan markalar varken gidip outemu switch kullanan powerboosttan ekran kartı almayın aldırmayın.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Ne powerboost gibi kalitesiz bir markadan ekran kartı alacak değilim ekran kartlarında cherry mx switch kullanan markalar varken gidip outemu switch kullanan powerboosttan ekran kartı almayın aldırmayın.
Ne hakla Power Boost'a kötü dersin ha? Çıkar göster adi herif(!) Sen Abdülhamid'i savundun!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,081
Üyeler
150,612
Son üye
emreorhan
Top Bottom